Bilal Sonses Beykoz’da ücretsiz konser verecek

Beykoz’daki 19 yöre derneğinin katılımıyla, Anadolu’ya özgü kültür ve eğlencelerin sergilendiği, otizm için farkındalık oluşturan geleneksel “Beykoz Çayır Festivali” sevilen Pop Müzik Sanatçısı Bilal Sonses konseri ile s
  • 7.10.2022 00:00:00

Beykoz’daki 19 yöre derneğinin katılımıyla, Anadolu’ya özgü kültür ve eğlencelerin sergilendiği, otizm için farkındalık oluşturan geleneksel “Beykoz Çayır Festivali” sevilen Pop Müzik Sanatçısı Bilal Sonses konseri ile sona erecek.

galeri isbilal sonses beykoz da ucretsiz konser verecek 1435

Beykoz’daki 19 yöre derneğinin katılımıyla, Anadolu’ya özgü kültür ve eğlencelerin sergilendiği, otizm için farkındalık oluşturan geleneksel “Beykoz Çayır Festivali” (30 Eylül-9 Ekim) yöre dernekleri kendilerine özel gecelerde hemşehrileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi tarafından, ilçenin kardeşlik ve dayanışma iklimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen festival renkli etkinliklerle ilçede birlik beraberliğin coşkusunu yaşatıyor.

Her akşam yöresel sanatçıların konserleri ve halk dansları gösterilerine ev sahipliği yapan Beykoz Çayır Festivali, gençlerin gözdesi Pop Müzik Sanatçısı Bilal Sonses’in konseriyle sona erecek.

PROGRAM:

9 EKİM PAZAR

Konser: Bilal Sonses 

Saat: 20.30

Yer: Beykoz Çayırı

İlgili Haberler