Bir randevuyla hasta nakil ambulansı kapınızda

Beykoz Belediyesi, iki hasta nakil ambülânsıyla ilçe sakinlerine ücretsiz ulaşım hizmeti sağlıyor.

Beykoz’u karış karış dolaşan Gezici Sağlık Otobüsü’yle bugüne kadar 15 bin 500 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmet veren Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, iki hasta nakil ambülânsıyla ilçe sakinlerine ücretsiz ulaşım hizmeti sağlıyor.

Beykoz’u karış karış dolaşan Gezici Sağlık Otobüsü’yle bugüne kadar 15 bin 500 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmet veren Beykoz Belediyesi, 2 hasta nakil ambülansıyla da ilçe sakinlerine ücretsiz ulaşım hizmeti sağlıyor.

Vatandaşların güvenli bir şekilde sağlık kuruluşlarına ulaşımını sağlayan mavi şeritli hasta nakil  ambülânsı özellikle engelli ve yaşlı kimselere büyük kolaylık sağlıyor.

İlgili yasa gereği ambülansta sadece durumu stabil (acil müdahale gerektirmeyen) hastalar taşınabiliyor,  araç durumu acil olan hastalara hizmet vermiyor.  

Yardımcı sağlık personelinin eşlik ettiği hasta nakil ambülansı talepler doğrultusunda vatandaşları evlerinden alarak hastaneye ulaştırıyor. Hastanede tedavisi tamamlanan vatandaşlar yine güvenle evlerine ulaştırılıyor.  

Beykoz Belediyesi hasta nakil ambülânsından randevu almak koşuluyla tüm ilçe sakinleri yararlanabiliyor.

İlçe sakinlerine büyük kolaylık sağlayan hizmetten 2011 yılında 1506, 2012 yılı Kasım ayında kadar  1700 kişi yararlandı.

Randevu:  444 66 61  

Bir randevuyla hasta nakil ambulansı kapınızda
Bizi Takip Edin