Boğazın incileri yeni kadrosu ile iddialı mı iddialı !

2014-2015 Sezonunda mücadele edeceği TVF 3.Liginde Şampiyonluğu hedefleyerek yola çıkacak olan Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı bu sezon ilk kez buluştu.

2014-2015 Sezonunda mücadele edeceği TVF 3.Liginde Şampiyonluğu hedefleyerek yola çıkacak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2014-2015 Sezonunda mücadele edeceği TVF 3.Liginde Şampiyonluğu hedefleyerek yola çıkacak olan Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı bu sezon ilk kez buluştu.

2014-2015 Sezonunda mücadele edeceği TVF 3.Liginde Şampiyonluğu hedefleyerek yola çıkacak olan Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı bu sezon ilk kez buluştu. Beykoz Belediyesi Beytaş Teras Kafe’de Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Muharrem Kaşıtoğlu’nun verdiği sabah kahvaltısında bir birleri ile tanışan oyuncuların heyecanları büyüktü. Geçen sezon ilk kez mücadele ettiği TVF 3.Ligdeki kadrosundan sadece iki ismi kadrosunda tutan Beykoz Belediyespor değişik kulüplerden 8 oyuncu transfer etti. Boğazın İncileri Lakaplı takım lig öncesinde kadrosuna 2 ismi daha katma düşüncesinde.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yeni sezonun ilk toplantısında yaptığı açıklamada geçen sezon ligi tanıma fırsatı bulduklarını söylerken, ‘ Bu sezon ise oldukça iddialı bir kadro oluşturduğumuzu söyleyebilirim. İlk sezonumuzda oldukça uzak diyarlarda, Anadolu’nun değişik kentlerinde maçlara çıkmıştık, bu dönem daha farklı bir grupta yer alacağız. Ben bu sezon takıma daha fazla katkı sunacağımızı söyleyebilirim, teknik kadromuzun ilettiği tüm oyuncuları kadromuza kattık. İnşallah sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyip TVF 2.Ligine çıkma başarısı göstereceğiz. Kadromuza yeni dahil olan Yeni İncilerimize hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum‘ şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar Baş Antrenörü Bektaş Durmaz ise yaptığı açıklamada geçen sezon 20 yıl sonra üst düzey liglerde Beykoz İlçesini temsil etme gayretinde olduklarını söylerken, ‘Tabii ki ilk kez lige girme kararı aldığımızda Bölgesel Lig için kadro kurarken, daha sonra TVF 3.Ligine katılma şansımız doğunca kadromuzu neredeyse baştan sona değiştirip sezona başlamıştık. Bizim için iyi bir deneyim oldu. Beykoz’a Voleybol heyecanını geri getirdik. Bu sezon işe erken başladık, kadromuzu belirledik. 8 yeni ismi kadromuza katarken geçen sezondan 2 arkadaşı bünyemizde tuttuk. Sezon başlayıncaya değin 2 mevki de 2 oyuncu daha alacağız. Başkanımızın da ifade ettiği iddialı bir kadro kurduk. 3.Ligin üstünde bir bütçe ile yetenekli ve tecrübeli isimlerle harmanlanmış bir kadromuz var. 14 Temmuz tarihinde ilk kez salona inip antrenmanlarımız başlayacak.’ diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’nun bu sezon yepyeni bir kadro oluşmasında tam destek verdiğini söylerken, ‘Kadromuza kattığımız oyuncular umuyorum ki beklentilere cevap verecek ve Kulübümüze takım sporlarında ilk şampiyonluk kupasını sezon sonunda getirecektir.’ şeklinde konuştu.

Bu sezon Beykoz Belediyespor’da Menajer-Oyuncu olarak yer alacak Gözde Yorgun ise Boğazın İncileri arasında yer almaktan mutlu olduğunu söylerken, ‘Gerçekten de çok kaliteli isimlerden kurulu bir kadro kurduk. İnşallah sezon sonunda şampiyon olup, 2.Lige çıkacağız. Beykozlulara bu sezon farklı bir voleybol heyecanı yaşatacağız‘ dedi.

BEYKOZ BLD.SPOR MEDYA-İLETİŞİM

Boğazın incileri yeni kadrosu ile iddialı mı iddialı !
Bizi Takip Edin