Kulübüm ve Yönetim Kurulu adına özür diliyorum!

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur kongrede yaşananlardan dolayı Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'den özür diledi.

Paşabahçe Spor Kulübü Olağan Kongre sonrası Başkanlığı'na seçilen Coşkun Okur basın açıklaması yayınladı. Kongre esnasında yaşan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur kongrede yaşananlardan dolayı Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’den özür diledi.

Paşabahçe Spor Kulübü Olağan Kongre sonrası Başkanlığı’na seçilen Coşkun Okur basın açıklaması yayınladı. Kongre esnasında yaşanan bazı olaylar üzerine bir basın açıklaması yayınlayan Okur Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’den özür diledi.

Paşabahçespor Kulübü Basın Açıklaması;

Değerli basın mensupları

25 Mayıs 2014 Pazar günü son dönemlerin yoğun katılımlı heyecanlı bir kongresini yapmış olmamıza rağmen bu mutluluğu yaşayamadık.

Kongre günü yaşanan bir yanlış hususu müsaadelerinizle düzeltme ihtiyacı duyuyoruz. Özellikle üzüntülerimizi beyan ediyoruz.

Kulübümüzün son dönemlerde madden ve manen sıkıntıya düştüğü her dönemde bizlerden yardımını esirgemeyen kulübümüzün bugünkü fiziki görüntüsünde emekleri ve katkıları olan sevgili, saygı değer Beykoz Belediye Başkanı abimiz, büyüğümüz Sayın Yücel Çelikbilek beye sizlerin huzurunda kendisine ve Beykoz Belediyesi Yönetimi’ne teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Kongre günü üyelerimizden Bahattin Şişman kulübümüze yapılan yardımların, hizmetlerin, emeklerin unutulmaması adına Beykoz Belediye Başkanımıza teşekkür amaçlı Divan Başkanlığına bizimde bilgimiz dışında iyi niyetli bir şekilde fahri başkan olma teklifinde bulunmuştur. O kargaşa içerisinde üyelerimizin ne olduğunu anlayamadığı bir oylamayla karşılaştığı, heyecanlı bir kongre olması hasebiyle evet ve hayır oylarının ne anlama geldiğini fark edemeden olumsuz bir durumla karşılaştık. Bendeniz yeni seçilen başkan Çoşkun Okur olarak ve yönetimim kongrenin mutluluğunu heyecanını yaşamadan, yanlış anlaşılmalara yanlış yorumlamalara maruz kalan bir durumdan ve yerel basınımıza yanlış aksetmesinden dolayı çok üzüntü duyduğumuzu belirtmek isterim.

Hiç tasvip etmediğimiz bu olaylar karşısında, Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek beyden tekrar tekrar kulübüm ve Yönetim Kurulu adına özür diliyorum.

Sayın Başkanımızın özürlerimizi kabul edeceği ümidini taşıyor en yakın zaman içerisinde Yönetim Kurulu ile birlikte kendisini ziyaret ederek bir kerede huzurlarında bu kusurumuzu dile getirip iyi niyetli olduğumuzu, kendisinin kulübümüze yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarımızı ileteceğiz.

Unutmamak lazım ki her zaman Beykoz Belediye başkanlarımız bütün kulüplerimizin fahri başkanlarıdır.

Saygılarımla

Paşabahçespor Kulubü Yönetim Kurulu adına;
Başkan
Coşkun Okur

Kulübüm ve Yönetim Kurulu adına özür diliyorum!
Bizi Takip Edin