Bre nankörler daha ne istersiniz?

Siz gerici, yobaz, irticacı, karanlık beyinler. Siz kara çarşaflı, başörtülü, iflas olmaz hastalıklı yaratıklar..

Ne kadar da nankörsünüz, yetmiyor mu size nefes almanız, yiyip içmeniz, aynı beyinsizleri meydana getirmek için üremeniz..

Bre…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siz gerici, yobaz, irticacı, karanlık beyinler. Siz kara çarşaflı, başörtülü, iflas olmaz hastalıklı yaratıklar..

Ne kadar da nankörsünüz, yetmiyor mu size nefes almanız, yiyip içmeniz, aynı beyinsizleri meydana getirmek için üremeniz..

Bre nankörler vatandaşlık hakkınız var. Seçilme hakkınız yok, ama size seçme hakkını da lütfettiler.  .      

Bre nankörler daha ne istersiniz?

Anayasal güvenceniz yoksa da idare – i maslahatla üniversitelere başörtüyle giriyorsunuz.

Kamu binalarına. Hastanelere, Adliyelere, Kamu görevlisi olarak giremiyorsunuz, ama ihtiyaçlarınızı gidermek için girmenize lütufta bulunulmuş.

‘’Bre bu nankörlük niye”

Değerli dostlar

Yukarıdaki ifadeler şahsi kanaat ve görüşlerim değil. Bu ülkede Demokrasiden, İnsan Haklarından, Eşitlikten, Sosyal Adaletten, bahseden CHP’nin Gençlik Kolları Başkanına ait twitter mesajında böylesine bir detay yok. Ancak nankörlüğün ve köpekliğin tévili bu olsa gerek.

Elbette bunu tüm partiye ve partililere mal etme gibi bir düşünce taşımıyorum. Ancak Mazide belli Ati de.

Değerli dostlar;

Acaba fazla mı oluyoruz? Çok şey mi istiyoruz? Yönetilen değil, yönetime ortak olan bir mücadeleye sahip olmamız çok mu ürkütücü?

Biz dindarlar, muhafazakâr milliyetçiler, o kadar kötü müyüz?  Bu memlekette Komünistlere özgürlük savaşçısı, Ülkücülere katil dediler.

Homoseksüellere, istenen haklar. Polise, askere kurşun sıkan, teröristler için yapılan, empati bu ülkenin dindarları için neden yapılmaz.

Hüküm giymediği halde Rahmetli Muhsin Başkan için ‘’katil” manşeti atan gazeteler, savcı katili hüküm giymiş, firari Yılmaz GÜNEY için ne kadar da merhametli olurlar. Neden acaba?

Bir şehidin ve ailesinin dramını hikâye eden bir film çekmeyen yapımcılar, yönetmenler, travestinin dramını, uzun metrajlı, bol bütçeli filmler, yapmayı sosyal yaraya parmak basmak diye bize yutturuyorlar neden acaba?

Başörtülü, sakallı Vatandaşın 4×4 cipe binmesini eleştirel haber yapanlar. Bedevi bir zenginin araç parkını, ikinci eşini, metreslerini garsoniyer olarak kullandığı evini, basına açarken, övgülerle bahsedilmesi neden acaba?

Memur kadrosunda imam- hatip olarak görev yapan, bir memurun görev değişikliği talebine olumlu cevap verilmesini, kadroculuk, irtica diye haber yapan merkez medya. Eski Adalet Bakanı Mehmet MOĞOLTAYIN MHP ‘ li leri mi alacaktım beyanına ne kadar da sempatiyle bakıyorlar, neden acaba?

İşlediği beş ayrı suçtan tek ceza alan Solcuları, Hak ve Adalet diye aktaranlar, işlediği her bir suçtan ayrı ceza alan, Ülkücüler için, Yasa düzenlemesi, yapanları Adaletsizlikle suçlayanların, Mağdur yakınlarını salya, sümük, ekrana taşımaları neden acaba?

 Polis Asker katili hasta olan, hükümlüler için Cumhurbaşkanın dan merhamet bekleyip af dileyenler. Salih MİRZABEYOĞLU ‘nun neden suçlandığı belli olmamasına rağmen, görmezden gelirler ,neden acaba?

 Değerli dostlar;

 Bütün bu nedenlerin, bir nedeni var. Biz Zenci olan, Dindar, Milliyetçi, Muhafazakârlar, Beyaz Türklerin lütfu keremiyle yaşıyoruz da onun için.

Öz Yurdunda Garipsin Öz Vatanında Parya

Yüz Üstü Çok Süründün Ayağa Kalk Sakarya

 N.F.K

Kalın sağlıcakla…

Bre nankörler daha ne istersiniz?
Bizi Takip Edin