Büyük ''Birlik Konvoyu'' Beykoz'u salladı!

Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen “BİRLİK KONVOYU” Beykoz'u salladı.

BBP Beykoz İlçe Teşkilatı “BİRLİK KONVOYU” ile ilgili bir Basın Bülteni yayınladı. Bültene göre; Büyük Birlik Partisi Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen “BİRLİK KONVOYU” Beykoz’u salladı.

BBP Beykoz İlçe Teşkilatı “BİRLİK KONVOYU” ile ilgili bir Basın Bülteni yayınladı. Bültene göre; Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen “BİRLİK KONVOYU” Beykoz’u salladı.

VATANDAŞLAR DA DESTEK VERDİ!

Karlıtepe Restaurant önünden başlayan bir grup ile, Elmalı köyü sapağında toplanan diğer grup birleşerek büyük bir coşkuya imza attı. Yaklaşık 400 aracın katıldığı ve Tokatköy, Beykoz, Soğuksu, Kanlıca, A.Hisarı,Yenimahalle, Çavuşbaşı, Kavacık hattını gezen konvoya vatandaşlar da el sallayarak, birlik işareti yaparak destek verdiler.

KONVOY 5 SAAT SÜRDÜ..!

Büyük Birlik Marşları eşliğinde ilerleyen konvoyun uzunluğu nedeniyle tamamını fotoğraf karesine almak mümkün olmadı. 5 saat süren konvoyun sadece bir bölgeden geçişi ise yaklaşık 15 dakika sürdü.

‘BEYKOZ’UN ANAHTARINI BİRLİKTE ALACAĞIZ’

Bilgehan Murat Miniç, konvoya katılan seçim otobüsünden Beykoz halkını küçük kızı Aybike ile birlikte selamladı. Konvoy sonrası açıklamalarda bulunan MİNİÇ “ Bugün yanımızda yer alan yüzlerce Beykozluya teşekkür ediyorum. İnançla çıktığımız Beykoz’un Birlik hareketi yolunda azimle çalışıyor ve gün geçtikçe hedefe biraz daha yakınlaşıyoruz. Gelinen nokta itibariyle bir saatimizi bile boş geçirmeden gece gündüz yüzlerce kardeşimizle Beykoz’un sokaklarındayız. Bugün bütün siyasi partilerden isimler bu harekete destek veriyorlar. Allahın izniyle biz 30 Mart akşamı Beykoz’un anahtarını hep birlikte teslim alacağız ve Beykoz’un hak ettiği değeri bulması için gece gündüz çalışacağız. Sonuç olarak bugün muazzam güzel bir konvoy gerçekleştirdik. Beykoz’un sokaklarında insanımızın bize olan sevgisini hissediyoruz. Bu sevgi, gönül erlerinin, para babalarına karşı zaferine dönüşecektir.” ifadelerini kullanarak güçlü bir yürüyüş gerçekleştirdiklerine vurgu yaptı.

BİLGEHAN MURAT MİNİÇ RÜZGARI BÜYÜYOR

Bilgehan Murat Miniç’in adaylığının kesinleşmesi ile birlikte başlayan rüzgar, gün geçtikçe Beykoz sokaklarında yayılıyor. Birçok yöre derneği’nin desteğini arkasına alarak seçim çalışması yürüten Bilgehan Murat Miniç Beykoz’un sürpriz ismi olarak dikkat çekiyor.

Büyük ''Birlik Konvoyu'' Beykoz'u salladı!
Bizi Takip Edin