Cavit Gül ve Şenel Ustabaşı resmen CHP'de

Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı ve Alibahadır Muhtarı Cavit Gül ile İşadamı Şenel Ustabaşı resmen CHP'ye katıldı. 

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Murat Tanış'ın oluşturduğu gençlik hareketi ile ailelerine yeni katılan üyelerine rozetlerini…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı ve Alibahadır Muhtarı Cavit Gül ile İşadamı Şenel Ustabaşı resmen CHP’ye katıldı. 

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Murat Tanış’ın oluşturduğu gençlik hareketi ile ailelerine yeni katılan üyelerine rozetlerini taktı. OMKA Spor Tesisleri’nde düzenlenen rozet takma törenine; CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, CHP Gençlik ve Kadın Kolları ve çok sayıda parti üyeleri katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren rozet takma töreninde Mustafa Sarıgül ve Hızır Yılmaz, partiye yeni katılan genç üyelere rozetlerini takarken, son günlerin en çok tartışılan ve yerel seçimler öncesi nasıl adımlar atacağı merakla beklenen Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı ve Alibahadır Muhtarı Cavit Gül ile İşadamı Şenel Ustabaşı’da CHP’ye resmen katıldı. 

Programın açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz gerçekleştirirken, bu ve benzeri sahnelerin sık sık yaşanacağının müjdesini verdi. Murat Tanış’ın katkıları ile ilerleyen günlerde 2 binin üstünde gencin partiye katılacağını belirten Yavuz, katılım gösteren tüm gençlere teşekkür etti. Organizasyonun mimarı Murat Tanış kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, Beykoz gençliğinin bir mensubu olarak Beykoz’da özgürce yaşamak istediklerini belirtti.

Yılmaz: Sarıgül’ün yükünü hafifletmek için Beykoz‘a adayım!

Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Mustafa Sarıgül’ün gelişinin planlı olmadığını, eğer planlı olsaydı Beykoz’un Sarıgül diye inleyeceğini belirterek;” Mustafa Sarıgül ‘ötekisi’ yoktur Hızır Yılmaz’da Beykoz’da ötekisi olmayan bir yerel yönetim kurmaya adaydır. Bu güne kadar haklarını alamayan hangi siyasi partide olursa olsun isterse hala Ak Partili olsun,  isterse ülkücü kardeşlerim olsun hepsini adaletli bir şekilde yönetmeye talibiz.  Sizin kalbiniz temiz olursa bir gider bin gelir. Hani bi söz var ‘başın düşerse dara Sarıgül’ü ara’ bunu bu güne kadar bu yükü taşıyan Sarıgül’ün yükünü hafifletmek için Beykoz’a adayım sizin de desteğinizle Beykoz’u beraber yöneteceğiz” dedi. Hızır Yılmaz’ın konuşması ‘Hızır gelecek huzur gelecek’ sloganıyla sık sık kesildi.

Sarıgül: Koltuğun peşinde değil, hukukun ve adaletin peşindeyiz!

İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, gecenin bu saatinde harika bir toplantı da olduğunu söyledi. İlçe Başkanının kendisini aradığında tüm programlarını iptal ederek buraya katıldığını ifade eden Sarıgül: ” Sarıgül ile Hızır başkan, bayrağımıza bağlı, toprağımıza bağlı, bismillah diyerek inançlarımıza saygı gösteren, örflerimizi, törelerimizi, geleneklerimizi koruyan ulusal birliğimizden ödün vermeyen bütün yurttaşlarımızla el ele, kol kola, omuz omuza olacağız. Biz değişimin arzu edildiğini görüyoruz. Hızır başkanımız ötekisi olmayan bir anlayışla Beykoz’umuza hizmetler sunacak. Hızır başkanımız hiçbir siyasi parti farkı gözetmeyecek. Hızır başkanımız tuttuğu eli bırakmaz. İlçe başkanlarımıza, kadın kolları başkanımıza, gençlik kolları başkanımıza, muhtarlarımıza ve murat kardeşimizin babasına teşekkür ediyorum. Murat Taşkın kardeşimiz ‘veren el alan elden daha da üstündür, komşum açken ben tok yatamam’ demiş. Murat kardeşim bugün güzel bir yolculuğa çıkıyor.  Murat kardeşimiz ve arkadaşları Hızır başkanımıza destek verecek, Beykoz da muradına erecek. . Murat kardeşim ve arkadaşları da bilsin ki Mustafa Sarıgül ve Hızır başkanımız koltuğun peşinde koşmuyoruz. Hakkın hukukun ve adaletin peşinde koşuyoruz ” diyerek Murat Taşkın’a CHP rozeti taktı.

10 yıldan fazla belediye başkanlığı yorgunluk yapar!

Sarıgül; ötekisi olmayan bir anlayışla yola çıktığını bir kez daha burada vurgulayarak sözlerine devam etti: “Sevgili kardeşlerim başı açık kardeşim de bizim, başı kapalı kardeşim de bizim, camilerimiz de bizim, cemevlerimiz de bizim. Din farkı, dil farkı, ırk farkı göstermeyeceğiz. Burada bulunan insanlarımızın haklarını koruyacağız ama söz veriyorum Ak Partiye oy veren yurttaşlarımızın da haklarını koruyacağız en kısa zamanda onlarında gönüllerini alacağız. Hızır başkanım da 10 yıldan fazla kalmayacak. 10 yıldan fazla belediye başkanlığı yorgunluk yapar. O nedenle Hızır başkan için sizden 10 yıllık yetki istiyorum. Yeni katılan CHP üyelerine 15 gün sonra Beykoz Meydanında büyük bir rozet tören yapacağız” .

Cavit Gül ve Şenel Ustabaşı resmen CHP'de
Bizi Takip Edin