Süleymancılar cemaatinin lideri Beykoz'da vefat etti

Süleymancılar cemaatinin lideri Ahmet Arif Denizolgun Beykoz'da vefat etti.

Süleyman Efendi Hazretlerinin torunu olan halk arasında Süleymancılar diye bilinen Süleymanlılar cemaatinin kanaat önderi ve lideri Ahmet Arif Denizolgun Beykoz'da vefat etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süleymancılar cemaatinin lideri Ahmet Arif Denizolgun Beykoz’da vefat etti.

Süleyman Efendi Hazretlerinin torunu olan halk arasında Süleymancılar diye bilinen Süleymanlılar cemaatinin kanaat önderi ve lideri Ahmet Arif Denizolgun Beykoz’da vefat etti. Süleyman Hilmi Tunahan Efendi Hazretleri’nin torunu olan halk arasında Süleymancılar diye bilinen Süleymanlılar cemaatinin lideri Ahmet Arif Denizolgun 61 yaşında vefat etti.

Gece saat 03:00 sularında yüksek tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması sonucu 04:00 sularında Beykoz’daki evinde vefat eden Ahmet Arif Denizolgun’un cenazesinin bugün Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilmesi bekleniyor.Cenazeye çok yoğun bir katılımın olması bekleniyor. Denizolgun’un vefat haberi hızla yayılırken tüm dünyada sevenlerini yasa boğdu. 

Ahmet Arif Denizolgun’un cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şakirin Cami’sinden kaldırılacak. Cenazeye yoğun katılımın olması bekleniyor.

Süleymancılar cemaatinin lideri Beykoz'da vefat etti
Bizi Takip Edin