Çavuşbaşı Seçim İrtibat Bürosu 'Horon'la açıldı

AK Parti Çavuşbaşı Seçim İrtibat Bürosu, İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Berat Albayrak'ın katılımı ile açıldı.

AK Parti İlçe Başkanlığı, Beykoz'da seçim irtibat bürolarına bir yenisini daha ekledi. Bu kezde Çavuşbaşı'nda seçim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Çavuşbaşı Seçim İrtibat Bürosu, İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Berat Albayrak’ın katılımı ile açıldı.

AK Parti İlçe Başkanlığı, Beykoz’da seçim irtibat bürolarına bir yenisini daha ekledi. Bu kezde Çavuşbaşı’nda seçim irtibat bürosu resmi olarak açan ilçe teşkilatı, Çavuşbaşı halkını da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı ve aynı zamanda AK Parti İstabul 1.Bölge 6.sıradan Milletvekili Adayı Berat Albayrak ile tanıştırdı.

Açılışa, ilçe halkı büyük ilgi gösterirken; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, SKM Başkanı Tuncer Dede, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayları Berat Albayrak ve Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, ilçe yönetimi ile partililer katıldı.

Programın ilk açılış konuşmasını Çavuşbaşı Mahalle Başkanı İbrahim Türk yaptı. Kısa bir selamlama konuşmasının ardından sözü alan SKM Başkanı Tuncer Dede de, açılışın Beykoz’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni etti.

Yücel Çelikbilek: Dünyanın büyük gücü olmayı hedefliyoruz!

Daha sonra sözü alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, seçime sayılı günler kaldığının bilgisini paylaşarak, kalan günleri iyi değerlendirmek gerektiğinin vurgusunu yaptı. Seçim koordinasyon merkezlerinin vatandaşlarla fikir alışverişinin sağlanacağı yerler olduğunu söyleyen Başkan Çelikbilek, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: “Bu yerleri çok güzel kullanacağız. Buraları boş bırakmayacağız. Heyecanımızı buralara yansıtacağız…Biz AK Parti olarak kendimize büyük hedefler koyduk. Büyük hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. 2023’e çok az bir zamanımız kaldı. Diyoruz ki, biz bu ülkeyi ekonomisi büyüyen bir ülkeye taşıyacağız. Dünyanın büyük gücü olmayı hedefliyoruz. Bu millet tarih yazmış bir millettir…Bu seçim sadece bizim için değil, tüm dünyadaki madurlar ve mazlumlar içinde önemlidir. Sizleri mutlu etmek, sevindirmek bizlerin asli görevidir. Sizlere hizmet etmek bizim için bir ibadettir ve hizmet etmeyede devam edeceğiz. 17 Mayıs tarihindeki mitingimizide hafızanıza kazın. 30 binden fazla insanı Beykoz’dan talep ettiler. Orada olmak hepimizin görevi olsun”.

Mustafa Gürkan: Birlik ve kardeşlik içerisinde bir seçim süreci yaşayacağız!

Başkan Çelikbilek’in sonrasında sözü devralan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, konuşmasında 17 Mayıs saat 17.00’da gerçekleşecek olan büyük Maltepe Mitingi için Pazartesi itibari ile çalışmalara başlayacaklarının bilgisini paylaşarak; “Seçim günümüze bugün itibari ile tam 35 gün kaldı. Yani dolu dolu 5 haftamız var. Bu 5 hafta içerisinde ne yaparsak o. 8 Haziran’dan sonra ne yapsak fayda etmez. Biz 1 ay önce bu yola çıkarken, birlik içinde, beraberlik içinde, dostça ve kardeşçe önce bunu kendi teşkilatımız içerisinde sağlayarak, sonra tüm Beykoz’da, İstanbul’da ve Türkiye’de başkalarının bu topraklarda bozmaya çalıştığı birliğe, kardeşliğe inat olarak , bunu da daha güçlü bir şekilde yaşatarak bir seçim süreci yaşayacağız. Sahayı kirletmek isteyen olabilir, bunun için lütfen sağduyulu olalım. Bugün güçlü olan biziz, haklı olan biziz…Beykoz’daki hedefimiz yüzde 60, 93 bin oy. İnşallah bu hedefimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Adem Sefer: Çavuşbaşı halkı vefalıdır!

Milletvekili Adayı Adem Sefer de; “Çavuşbaşı halkı vefalı çünkü, bizlerden hizmet istediler, bizi göreve getirdiler. Bizlerde hizmet ettiğimizde hep arkamızda durdunuz. Bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum. Benim milletvekili adayı olmamda sizlerin emekleri çok büyük. Hamdolsun, İstanbul’un hangi noktasına gidersek gidelim aynı coşkuyla ve sevgiyle karşılanıyoruz. Ne mutlu bize ki, böyle bir liderin arkasından, böyle bir partiden biz sahalara çıkmışız. Çavuşbaşı üzerine düşen görevi hep yaptı, şimdi de yapacağından şüphem yok. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Berat Albayrak: AK Parti’nin söylemiyle eyleminin bir

Son konuşmacı olarak sözü alan Milletvekili Adayı Berat Albayrak ise, öncelikle böyle güzel ve nezih bir açılış için herkese teşekkür ettiğini belirterek başladığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Yaklaşık 15 gündür sahalardayız. İlçe ilçe Anadolu Yakası’nda geziyoruz. Toplumsal ve tarihsel olarak tarihi bir seçime gidiyoruz. Bunda şüphe yok. 2007’den beri belki önümüzde seçim en önemli seçim diye sahalara iniyorsunuz. Ben biraz çıtayı yukarı koyacağım. Belki de son 200 yılın en önemli seçimi ile karşı karşıyayız…Önce bölgemizde, ülkemizde siyasi ve ekonomik olarak ülkemizde neler olmuştur son 15 yılda buna bir bakalım. Şükürler olsun halkımız AK Parti siyasetinde nelerin yapıldığı ile ilgili, çıtayı nereye taşıdığı ile ilgili bir çok şeyi ezbere biliyor… AK Parti siyasetinin en önemli unsuru, söylemiyle eyleminin bir olması… Şimdi yeni Türkiye diyoruz, yeni anayasa diyoruz, başkanlık sistemi diyoruz. 2008 tarihinde dünyanın en büyük krizi yaşandı. On trilyonlarca sermaye çöktü. Batı ülkeleri, medeniyetleri sadece ekonomik olarak küçülmediler, milyonlarca insanın işsiz kaldığı bir ülkeye sürüklendiler ve sürükleniyorlar. Peki 90’lardaki Türkiye’yi hatırlıyor muyuz? Yunanistan hapşırınca hasta olan… Türkiye’nin 12 yıllık yolculuğunda kaydettiği mesafenin yeterli olduğunu, bundan sonra çalışmamıza gerek yok deme lüksümüz yok. Türkiye orta gelir grubundan üst gelir grubuna çıkmanın mücadelesi içerisinde. Bu seçim, bundan dolayı önemli”.

Konuşmaların sonrasında birlikte açılış kurdelesi kesildi. Açılışa gelen katılımcılara ise, lokma tatlısı ve etli pilav ikram edildi. 

Çavuşbaşı Seçim İrtibat Bürosu 'Horon'la açıldı
Bizi Takip Edin