Çelikbilek ayakkabı ve tekstil atölyelerini gezdi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çamlıbahçe Mahallesi'nde faaliyet gösteren tekstil ve ayakkabı atölyesini ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çamlıbahçe Mahallesi'nde faaliyet gösteren tekstil ve ayakkabı atölyesini ziyar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çamlıbahçe Mahallesi’nde faaliyet gösteren tekstil ve ayakkabı atölyesini ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çamlıbahçe Mahallesi’nde faaliyet gösteren tekstil ve ayakkabı atölyesini ziyaret ederek, çalışanlarla sohbet etti.

İşçilerle tek tek selamlaşan Başkan Yücel Çelikbilek, istek ve talepleri dinleyerek kendilerine hayırlı işler diledi.

Ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Çelikbilek, 5 yılda Beykoz’da altyapıdan hizmet binalarına, sosyal hizmetlerden meydan düzenlemelerine kadar birçok çalışmayı tamamladıklarını ifade ederek, “Geceyi gündüze katarak ilçemiz ve vatandaşlarımız için çalışıyoruz. Beykozluların en büyük sorunu mülkiyet konusunu çözüme kavuşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 10 Şubat’tan itibaren satış işlemlerine başlıyoruz. Beykozlular tapularına kavuşuyor. Verdiğimiz sözleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz emekçi kardeşlerime de hayırlı, bol ve helal kazançlar diliyorum” dedi.

Çelikbilek ayakkabı ve tekstil atölyelerini gezdi
Bizi Takip Edin