Çelikbilek: 'Ortaçeşme sizlerle güzelleşecek'

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ortaçesmeli hanımlar ile buluşmasında “Ortaçeşme Meydanı’nın yeni haliyle sizlere emanet olacak” dedi.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Mahalleler Buluşuyor; Başkanımız Konuşuyo

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ortaçesmeli hanımlar ile buluşmasında “Ortaçeşme Meydanı’nın yeni haliyle sizlere emanet olacak” dedi.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Mahalleler Buluşuyor; Başkanımız Konuşuyor” programı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Ortaçesmeli hanımları buluşturdu. Buluşmada Başkan Çelikbilek, “Ortaçeşme Meydanı’nın yeni haliyle sizlere emanet olacak” dedi.

Ortaçeşme Spor Kulübü Lokali’nde gerçekleştirilen programa Belediye Başkan Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, Başkan yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan, Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, yönetim kurulu üyeleri, Başkan danışmanları ve Ortaçeşme sakini hanımlar katıldı.

Beykoz’u sizlerle yeniliyor ve güzelleştiriyoruz

Kadınlara hitaben yaptığı konuşmada Başkan Yücel Çelikbilek; Beykoz’u güzelleştirme gayretinde olduklarını, mevcut sıkıntıları çözmeye çalıştıklarını ve bunu vatandaşlarla birlikte yapmak adına her hafta düzenlenen halk gününün yoğun talep gördüğünü belirtti. Özel proje içinde alanlar bulmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Çelikbilek, “Maksadımız Beykoz’u hemşerilerimizin de katılımıyla daha yaşanabilir bir bölge haline getirmektir” dedi.

Ücretsiz Kurslarımız, Sağlık Otobüsü ve Bilgili Hanım Otobüsü Sizlerin Hizmetinde

Başkan Çelikbilek “Sağlık aracımızı, özellikle siz hanımlara yönelik yaptık. Bilgili Hanım otobüsleri de aynı şekilde. Yüzlerce hanım kardeşimize sertifika verdik. Kültür merkezlerimizde sizin çocuklarınıza, on bin civarındaki öğrencimize ücretsiz olarak farklı derslerde kurs imkânı sağladık. Yolları bakım, onarım yapıyoruz. Ama inanın; asfalt yapmak veya yolların pırıl pırıl olması, sizlerin mutlu olmanızdan daha önemli değil” dedi.

Ortaçeşme Meydanı Sizin İçin Yenileniyor, Hep Birlikte Sahip Çıkalım

Ortaçeşme Meydanı’nın yepyeni, geniş ve estetik bir meydan olacağını kaydeden Başkan Çelikbilek, “Sizlerin, her yeni yapılan şeye sahip çıkmanızı istirham ediyorum. Ortaçeşme Meydanı da sizler için tasarlanıp, yapılıyor. Lütfen burayı güzelleştirin ve koruyun” dedi.

Başkan Çelikbilek’e sorular da yönelten hanımlara, belediye tarafından kahvaltı ve çay ikramı yapıldı.

Toplantı sonrasında Başkan Çelikbilek, Ortaçeşme Meydanı için yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Elif Yamaç: Başkanımıza her yerde sorunlarımızı iletiyoruz. Hiçbir şekilde mağdur olmuyoruz. Kendilerine teşekkür edip; başarılarının devamını diliyoruz.

Sevgi Yılmaz: Böyle bir toplantıya ilk kez katılıyorum. Başkanımızın bu uygulamasından; memnunum. Bu anlamda Başkanımızı yakından tanıma ve sorunlarımızı yöneltme fırsatı buldum; Kendisine ve ekibine teşekkürler.

Çelikbilek: 'Ortaçeşme sizlerle güzelleşecek'
Bizi Takip Edin