Çelikbilek'ten Festival çalışanlarına teşekkür yemeği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Geleneksel Beykoz Çayır Festivali’nde görev yapan personeli için teşekkür yemeği verdi.

Başkan Çelikbilek Çayır Festivali’nin 4 yıldan bu yana coşku ve kardeşlik duygularıyla sorunsuz bir şekilde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Geleneksel Beykoz Çayır Festivali’nde görev yapan personeli için teşekkür yemeği verdi.

Başkan Çelikbilek Çayır Festivali’nin 4 yıldan bu yana coşku ve kardeşlik duygularıyla sorunsuz bir şekilde düzenlendiğini belirterek memnuniyetini ifade etti ve festivalde emeği geçen belediye çalışanlarına özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerin verilen yemeğe AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve festivalde görev alan 200’ü aşkın belediye personeli katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Çayır Festivali Beykoz’un Vitrinidir”

Yemek öncesinde personele hitap eden Başkan Çelikbilek: “Çayır Festivali Beykoz’un vitrinidir. Toplu Sünnet Şöleni’yle, Toplu Nikâh Töreni’yle, Yöre Geceleri’yle sorunsuz güzel bir festival daha geçirdik. İnsanların mutluluğu da hüznü de paylaşması gerekir. Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, anlam kazanır ve üzüntüler de paylaşıldıkça azalır. Beykozlular Çayır Festivali’nde bunu bir kez daha hatırladı. Mübarek Ramazan Ayı’na erişmek üzereyiz. İlçede yeniden hatırlanan güzel kardeşlik duyguları ve dayanışmanın devamı için Sokak İftarları düzenliyoruz. Unutulmaya yüz tutan komşuluk kültürünü bu vesileyle canlandırmak istiyoruz. Tanıyan tanımayan herkes komşusuyla aynı sofrada buluşsun, selamlaşsın, kaynaşsın istiyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan Ayı’nın bu yılki temasını ‘selam’ olarak belirledi. Selamın yaygınlaşması toplumda muhabbet ve sevgiyi artırır. Sokak iftarlarının da buna vesile olmasını diliyoruz. Mahallelerde kuracağımız sofraların yanı sıra ihtiyaç sahibi bin 500 kişiyi Gönül Sofraları’nda ağırlayacağız. Böylece geçen yıllarla birlikte bu sayı 5 bine ulaşmış olacak. Sosyal tesislere gitmeye gücü olmayan vatandaşlar da bu tesislerin güzelliklerinden istifade edecek” dedi.

Konuşmasında Ramazan Ayı’nın tüm insanlığa ve ilçeye hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Çelikbilek ardından festivalde emeği geçen personele teşekkür belgelerini verdi.

Çelikbilek'ten Festival çalışanlarına teşekkür yemeği
Bizi Takip Edin