Cem Küçük Beykoz'da darbe girişimini anlattı

Gazeteci-Yazar Cem Küçük Beykoz'da “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar' 'adlı söyleşi gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği ‘15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar' adlı söyleşide ilçe sakinleriyle bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci-Yazar Cem Küçük Beykoz’da “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar’ ‘adlı söyleşi gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar’ adlı söyleşide ilçe sakinleriyle bir araya gelen Gazeteci-Yazar Cem Küçük, Darbe Teşebbüsü ve etkileri hakkındaki düşüncelerini aktardı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve ilçe sakinleri katıldı.  Cem Küçük, Beykozlulara hitaben yaptığı konuşmada darbenin ayrıntılarına da değindi.

Cem Küçük: “Birbirimize sahip çıkmaktan başka çaremiz yok”

İslam’a ve Türkiye’ye ihanet etmiş Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) dair tespitler yapan Gazeteci-Yazar Cem Küçük: “Nöbetleşe terör yapan FETÖ, IŞİD ile PKK aynı kaynaklardan beslenmektedir. Emperyalist ülkeler, sadece bu ülkelerin kaynakları ile ilgilenirler. Bu örgütler emperyalizmin maşasıdır. Bu örgütleri de bunlara yardım ve yataklık edenleri de ne tarih ne toplum affetmeyecektir. En temel insan hakkı olan yaşam hakkının düşmanı olan bu terör örgütlerine destek olanların barış sözleri aldatmacadır. Terör örgütlerine kucak açan ülkelerin insan hakları, demokrasi umurunda değildir. Türkiye ile hesabı olanlar bu örgütleri maşa olarak kullanmaktadır. Bütün Türk devletleri içerisinde en büyük düşman örgüt FETÖ’dür. Bu böyle alçak bir yapı ki, aileleri birbirlerine küstürmüş, kardeşi kardeşe düşman etmiştir. Türkiye’nin gelir bakımından geri muhafazakâr, dindarı milliyetçi gençleri FETÖ eliyle son 40 yıldır birer robota dönüştürülmüştür. Anadolu’nun en zeki, parlak çocukları ülkeye hizmet edecekken hepsi birer FETÖ teröristi oldular. Ülkelerine bomba atacak kadar, vatandaşlarına mermi sıkacak kadar gözleri dönen bu FETÖ urunun sökülüp atılması elzemdir. En azından FETÖ konusunun ne kadar önemli olduğu herkesin aklına mıh gibi yerleşti. Bundan sonra devletin ve toplumun bütün hücrelerinden FETÖ unsurları sökülüp atılmalı.

Türk milleti üzerine düşen sorumluluğu 15 Temmuz gecesi yerine getirdi. Bu başarı onlarındır. Bu millet darbeyi önlemiştir. Tankın altında kalarak, darbecilere göz açtırmayarak, şehit düşerek gerekeni yapmıştır. İtiraf edelim en çok devletten FETÖ’yü temizlemekte zorlanacağız. Ancak her şeye rağmen dik durmak, birbirimize sahip çıkmaktan başka çaremiz yoktur. Bu olaylarda şehit olanlara Allah’tan rahmet dilerim, milletimizin başı sağ olsun” şeklinde konuştu.

Program sonrası Gazeteci-Yazar Cem Küçük, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırarak,  ilçe sakinleri için  “Cehennem Köpekleri FET֔ adlı yeni kitabını imzaladı.

Cem Küçük Beykoz'da darbe girişimini anlattı
Bizi Takip Edin