CHP Beykoz, dileklerini gökyüzüne bıraktı!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, “ Sizin dileğiniz bizim hedefimiz “etkinliği ile tüm dileklerini gökyüzüyle buluşturdu.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, “Sizin dileğiniz bizim hedefimiz“ adı altında Beykoz Belediyesi önünde dilek feneri uçurma…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, “ Sizin dileğiniz bizim hedefimiz “etkinliği ile tüm dileklerini gökyüzüyle buluşturdu.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, “Sizin dileğiniz bizim hedefimiz“ adı altında Beykoz Belediyesi önünde dilek feneri uçurma etkinliği düzenledi. CHP İlçe Eğitim Sekreteri Ayşe Çalık’ın katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, CHP’liler dileklerini gökyüzüne bıraktı. İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, dileklerini değil aslında hedeflerini gökyüzüne bıraktıklarını söyledi. Hedeflerini ise; “Beykoz bizim, İstanbul bizim, Türkiye bizim” demesiyle tek hedeflerinin iktidara koşmak olduğunun mesajını verdi.

Heyecanın ve coşkunun hakim olduğu etkinlikte, rengarenk dilek fenerlerinin gökyüzünde birleşmesi güzel bir atmosferin oluşmasını sağladı.

Düzenlenen etkinliğe; Başta CHP İlçe Örgütü olmak üzere, CHP İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, CHP Beykoz Kadın Kolları, CHP Beykoz Gençlik Kolları, Belediye Başkan Aday Adayı Hızır Yılmaz ve birçok ilçe sakini katıldı. CHP Beykoz İlçe Örgütü, birbirine güç katarak iktidara emin adımlarla yürüdüklerini somut olarak gösterdi.

Yılmaz: Biz kadınlar bütün ezberleri bozacağız!

CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Esengül Yılmaz, etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştirirken kadınlarla CHP’nin daha güçlü olduğunu şu sözlerle ifade etti: “Beykoz’da seçimleri kazanacağımıza bizler yürekten inanıyoruz. Beykoz, tıkanmıştır. Mutsuzdur. Beykoz’un artık tahammülü kalmamıştır. Beykoz’un kaybedecek bir dakikası bile yoktur. Eğer birlik olursak tüm zorlukları aşarız.  Biz kadınlar bütün ezberleri bozacağız. Beşik sallayan eller inanıyorum ki; önce Beykoz’u sonra tüm İstanbul’u sallayacak!”

Yavuz: Dileğimiz, Beykoz’u AKP belediyesinden kurtarmaktır!

İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, bir cenazeden ötürü AKP İlçe Başkanı ile bir araya geldiklerini ve çıkışta da birbirlerine başarı temennisinde bulunduklarını ifade etti ve : ”Önce dostluk sonra siyaset gelir. Bizim CHP olarak kalbimiz temiz, kimseye karşı kinimiz, nefretimiz yok. Sizin dileğiniz, bizim hedefimizdir. Beykoz Belediyesi’ne CHP bayrağını dikmeye söz verdim. Tüm gayretimle bunun gerçekleşmesi için çabalayacağım. Bunu da siz değerli yoldaşlarımla başaracağım. Hepinizin dileklerini gerçekleştirmek adına burada bulunuyoruz. Bizim dileğimiz; Beykoz’u yıllardır vaad edilen, slaytla avutulan AKP belediyesinden kurtarmaktır. Beykoz bizim, İstanbul bizim, Türkiye bizim!” dedi

 Sökmez: Hepimiz için barış ve kardeşlik diliyorum!

İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, güne dair düşüncelerini şöyle belirtti: “Bugün hepiniz sevgiyi, umudu, hoşgörüyü kucakladınız. Bizde sizin güzel niyetlerinizi, dileklerinizi siyaseten karşılamak üzere tüm kadromuzla aranızdayız. Başkanımızın dediği gibi Beykoz bizim. Hepimiz için barış ve kardeşlik diliyorum. Beykoz bizim İstanbul bizim!”

CHP Beykoz Kadın Kolları hep bir ağızdan; “Kardeşlik, dostluk, iş ve aşk yoksulluğu olmayan, gelirin eşit dağıldığı bir dünya” istediklerini dile getirirken dilek fenerlerini, “Beykoz’u yönetmeye biz talibiz” sözleriyle gökyüzüne bıraktılar.

İlçe Eğitim Sekreteri Ayşe Çalık; Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanımın ölüm yıl dönümü olduğunu, böyle bir evlat yetiştirdiği ve dünyaya mal ettiği için rahmetle, minnetle ve şükranla andıklarını belirtti. Etkinliğin sonunda CHP Gençlik Kolları, Yeni Mahalle’de oturan lösemi hastası bir çocuğa moral vermek amacıyla dilek fenerlerini orada bir kez daha gökyüzüne bıraktı.

CHP Beykoz, dileklerini gökyüzüne bıraktı!
Bizi Takip Edin