CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Karadeniz konuştu

20 Ağustos’ta kongreye gidecek CHP Beykoz’un üç başkan adayından biri Temel Karadeniz, basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Karadeniz konuştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, 20 Ağustos’ta olağan kongreye gidiyor. Üç adayın yarışacağı kongrede başkan adayı Temel Karadeniz, yerel basınla buluştu.

Karadeniz, neden aday olduğunu ve neler yapacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

“BELEDİYEYİ PARTİMİZE KAZANDIRMAYA HEDEFLİYORUZ”

Yerelden başlayarak dargınlıkları ortadan kaldırıp bütünleşiğinin altını çizen Temel Karadeniz, “Ülkemizin ekonomik ve siyasal anlamda sıkıntılı bir süreçten geçtiği bu günlerde hepimizin elimizi taşın altına koyması gerektiğine inanıyorum. Bu sebeple; Aramızdaki sorunları çözüp bir araya gelerek yıllardır ellerimizden kayıp giden Beykoz Belediye Başkanlığını tüm örgütümüzle omuz omuza çalışarak partimize kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi.

“POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIZ”

Tabanın sesini yukarıya duyuracağını kaydeden Karadeniz, “Parti örgütümüzü güçlü kılarak ortak akılla, ekip ruhuyla Beykoz’u hep birlikte yöneteceğiz; özetle tabanın sesini yukarıya duyuracağız. Gençlerin güvenini kazanarak partimizi gençleştireceğiz ve kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak kadının gücünü ve çalışkanlığını siyasete hâkim kılacağız.” diye konuştu.

“ÇÖZÜM BEYKOZ SEÇİM ATÖLYE KURACAĞIZ”

İlçe Başkan Adayı Temel Karadeniz, yapacaklarını şöyle sıraladı:

“Çözüm Beykoz adı altında bir seçim atölyesi kuracağız. Yönetimimiz dışındaki üyelerimizin kuracağı komisyonları temel alarak not düştüğümüz tüm raporları değerlendireceğimiz bir seçim atölyesi kurmayı hedefledik. Bu atölyede belediye meclis grubumuz ile profesyonellere yaptırdığımız çalışmalardaki raporlara göre yerel seçime yönelik proje çalışmalarını örgütümüzün tüm katmanlarına sürece dahil ederek ortak akılla gerçekleştireceğiz.

“ÜYELERİMİZİ ÇALIŞMALARIMIZA ORTAK EDECEĞİZ”

Mahalle birimlerimizi hızlı bir şekilde oluşturarak mahalle üyelerimize ulaşıp Beykoz’daki tüm üyelerimizi çalışmalarımıza ortak edeceğiz.

Partimizde geçmişten bugüne kadar görev almış önde gelen tüm isimlerimizle yerel seçimlere giden bu yolda bir araya gelerek her birinin tecrübelerinden yararlanacağız ve çalışmalarımıza katkı sağlamaları için tüm olanakları sunacağız.

“SORUNLARI TESPİT EDECEĞİZ”

Profesyonel bir kamuoyu araştırma şirketi ile çalışmalarımız olacak. Bu alandaki ilk çalışmamız geçtiğimiz yerel ve genel seçimin analizi olacaktır. Elde edilen veriler eşliğinde hatalar ve eksiklikler giderilerek yapacağımız çalışmalara yön vereceğiz. İlçemiz ile ilgili çeşitli bulguları örgüt toplantımızda paylaşacağız. Mahalle Başkanlarımızın çalışmalarına katkı sağlayacağız.

Mahalle ve ilçe genelinde sorunları tespit edeceğiz. İstanbul’da iktidarız. Bu bilinçle hareket etmek durumundayız. Tüm İstanbul Büyükşehir Belediye iştirakleri ve birimleri ile iletişimi sürekli kılacağız; tüm sorunları ve istekleri, ilgili İBB birimlerine rapor halinde sunup çözüm arayacağız ve ilgili birimlere sunulan raporların da takibini sağlayacağız.

“İLETİŞİMİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARTACAĞIZ”

Belediye Meclis Üyeleri ile koordineli bir şekilde hareket edilmesi sağlanacak. Belediye Meclisi toplantılarında alınan kararları, konuşulan gündemleri, belediyenin yaptığı usulsüzlükleri her toplantı sonunda rapor haline getirerek örgütümüzle ve Beykoz kamuoyuyla sürekli olarak paylaşacağız.

STK’lar ile sürekli iletişim halinde olacağız. Mahalle muhtarı, yerel basın, dernek ve site yöneticileri, spor kulüpleri,  taksi durakları, esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı sürekli ziyaret ederek bulunduğu alanlardaki sorunları, yerel ve genel siyaset ile ilgili taleplerini karşılamak için çalışacak, sorun ve çözümlerini rapor haline getireceğiz.

İlçemizde bulunan ittifak partilerimizle planlı ve koordineli bir şekilde çalışma ortamı kurmak için iletişimimizi en üst düzeye çıkaracağız.

Birlikte daha çalışkan ve daha katılımcı bir yönetim anlayışıyla demokratik ve yaşanılabilir bir Beykoz için tüm örgütümüzle birlikte omuz omuza çalışmaya adayım; güçlü, dinamik ve çalışkan bir örgüt yapısı kurarak Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bırakmış olduğu ilke ve ideallerinin izinde sosyal demokrasinin temel değerlerini benimseyen bir anlayışıyla Beykoz’umuzu sosyal demokrat belediyecilikle taçlandıracağız.”

 

CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Karadeniz konuştu
Bizi Takip Edin