CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün görevi devraldı

CHP Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen Aydın Düzgün ve yönetimi, düzenlenen devir teslim töreni ile yeni görevini resmen devraldı. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 36. Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanı seçilen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen Aydın Düzgün ve yönetimi, düzenlenen devir teslim töreni ile yeni görevini resmen devraldı. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 36. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanı seçilen Aydın Düzgün ve yönetimi, seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra düzenlenen devir teslim töreni ile yeni görevini resmen devraldı. 

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede CHP Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen Aydın Düzgün ve yönetim kurulu üyeleri, mazbatasını aldıktan sonra ilçe binasında devir-teslim töreni düzenlendi. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan görevini Aydın Düzgün’e devretti.

Aydın Düzgün: Beykoz’un dünya kenti olmasının temellerini atacağız

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, görev süresince hizmetlerinden dolayı Mahir Taştan’a teşekkür ederek şu açıklamaları yaptı; “İşimiz kolay değil çok çalışacağız, çok yorulacağız, aldığımız bayrağı çok daha yükseklere dikmek için her türlü fedakarlığı, hiç bir hesap ve kitap yapmadan uğraş vereceğiz. Beykozumuzun 50 yıl sonra nasıl olacağının kararını sizler vereceksiniz. Beykoz’un dünya kenti olmasının temellerini, tohumlarını bizler atacağız. Bunun için tek eksiğimiz Beykozluya bunu anlatmak… Beykozluya şunu anlatacağız; Beykozlu mutlu mu? Beykozlu mutsuz mu? Beykozumuzu mutsuz edenleri halkımıza bıkmadan yılmadan gerekçeleriyle anlatacağız ve sonuçta tek amaç ve gayemiz olacak Beykozumuzu fabrikalarımızı bacalarının tüttüğü, insanlarımızın evlerinde mutlu olduğu, günlere geri döndürmektir. Ve bunu da başaracağız. Bunu yapacak gücümüz ve inancımız var. Hep beraber mutlu Beykozumuzu tekrar elbirliğiyle geri getireceğiz. Bizim olanları geri alacağız. Geleceği yeniden inşa edeceğiz

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün görevi devraldı
Bizi Takip Edin