CHP Beykoz muhtarların gününü unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle mahalle muhtarıyla akşam yemeğinde buluştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

CHP Beykoz

İBB Beykoz Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeğine,  CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Kanpara, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri Temel Karadeniz, Aydin Habil, Gülsüm Yılmaz, Cemal Yavuz ve ilçe yöneticileri ile mahalle muhtarları katıldı.

CHP Beykoz Ozan Yılmaz

“GENÇ KARDEŞLERİNİZ OLARAK YANINIZDAYIZ”

İlk olarak konuşan CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ise bütün muhtarların gününü kutlayarak, “Beykoz diğer ilçelere göre daha farklı, en güzel. İlçemizin 45 mahallemizde sizler mücadele ediyorsunuz. Bizler de genç kardeşleriniz olarak her zaman yanınızdayız.” diye konuştu.

“MUHTARLAR MEMLEKETİN MİHENK TAŞIDIR”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabırhoşgör, “Beykoz’umuzun çok değerli muhtarları sizlerle olmaktan çok mutlu ve gururluyuz. Muhtarlar bir memleketin mihenk taşlarıdır. Muhtarlıktan başlar yönetim ve hizmetler. Dolayısıyla sizlerin hizmetlerinde ne kadar kolaylık sağlanırsa o kadar halkın memnuniyeti konusunda başarılı olacaksınız.” diyerek muhtarlar seçimlerinde birleşik oy pusulası getirilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Beykoz Aydın Düzgün

“MUHTARLIK ZOR BİR GÖREVDİR”

Bütün muhtarların gününü kutlayan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, “Muhtarlar insanların güvenini kazanmış, çalışkan, adil, hukukun üstünlüğüne inanmış kişilerdir. Halkın istek ve arzularını ilk elden bir üst makama bildiren makamsınız. Muhtarlık fedakârlık ve aidiyetlik gerektiren zor bir görevdir. Muhtarlık Kanunu’nun bir an önce çıkması ve hepinizin o kanunla özgürle hareket etmesi gerekiyor.” dedi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Sedat Altun

“HAK ETTİĞİMİZ DEĞERİ GÖRMEK İSTİYORUZ”

Son olarak Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ise “Biz seçildiğimiz andan itibaren hiçbir siyasi parti görüşünde hareket etmeyiz. Bizler siyasilerin malzemesi olmak istemiyoruz. Biz bu işe gönül verdik. İBB Başkanımız bize seçilmeden önce vaatler verdi. Kaç kere bir araya geldik. Ama maalesef yerine getirmedi. Bir program yapalım dedik, o da yapılmadı. Bizlere vaat veriliyor ama vaatte kalıyor. Bizler hak ettiğimiz saygınlığı, değeri görmek istiyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından, mahalle muhtarları istek, şikâyet ve önerilerini CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’e iletti.

Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Ali Durmuş, İBB’nin tohum ve fide yardımı, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara yem desteğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, İBB’ye plan için muhtarlıklardan görüş istendiği için teşekkür ederek, İETT’nin sorunlarına değindi. Yenimahalle’de İBB’nin parseli olduğunu ve kreş yapılacağını hatırlatan Cebeci, kreş çalışmalarının durdurulduğunu söyledi.

Toplantı, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

CHP Beykoz muhtarların gününü unutmadı
Bizi Takip Edin