CHP Beykoz sahaya indi!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, 6 ay sürecek program kapsamında ilçedeki kurum ve kuruluşlara çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve ilçe yönetimi ‘Beykoz'da iktidar olacağız' anlayışı ile hazırlamış…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, 6 ay sürecek program kapsamında ilçedeki kurum ve kuruluşlara çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve ilçe yönetimi ‘Beykoz’da iktidar olacağız’ anlayışı ile hazırlamış oldukları 6 aylık program kapsamında Beykoz’un mahallelerini, sivil toplum kuruluşlarını, spor kulüplerini ve muhtarlıklarını tek tek ziyaret edecek. ‘Halkla temasa geçmek, iktidarlık için önemli bir adımdır’ diyen CHP İlçe Örgütü, bu felsefeyle şimdiden seçime yönelik saha çalışmalarına başladı.

Daha önce ilçe protokolünü ziyaret eden CHP örgütü, bu kez programlarının ikinci aşaması olan sivil toplum kuruluşlarına, spor kulüplerine ve muhtarlıklara ziyaret gerçekleştiriyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç, Belediye Meclis Üyeleri Deniz Yıldız ve Cavit Gül ile ilçe yönetiminden oluşan heyet çalışmalarına hız kazandırarak gün içerisinde Paşabahçe Spor Kulübü’nü ve İncirköy Mahalle Muhtarlığı’nı ziyaret etti.

STK’lara ilk ziyaret Beykozlu Samsunlulardan başladı!

Akşam saatlerinde Beykoz Samsunlular Derneği’ni ziyaret eden CHP heyeti, Dernek Başkanı Ömer Altun ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Masa başı siyasetin artık son bulduğunu belirten İlçe Başkanı Mahir Taştan, bu amaç doğrultusunda ziyaretlere başladıklarının bilgisini Ömer Altun’la paylaşarak, halkla iç içe olmanın kendileri için büyük önem taşıdığını vurguladı. Ömer Altun’da bu tip ziyaretlerin sadece seçimden seçime olmaması gerektiğinin altını çizerek, öncelikle bu ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade etti. “STK’lar siyaset üstü kuruluşlardır” diyen Altun’a Taştan, her koşulda yanlarında olduklarını ve kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu belirtti. 

Samsunluların ardından Beykozlu Kastamonulular ziyaret edildi!

CHP Heyeti, ikinci STK ziyaretini Kas-Der Beykoz Şubesi’ne gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Süleyman Çalık ve dernek üyeleri tarafından karşılanan heyet, sohbet ortamı içerisinde Beykoz’un sorunlarını, neler yapılması gerektiğini konuştu. Dernek Başkanı Süleyman Çalık’ın üyelerine ‘CHP bizi ziyarete geliyor’ demesi üzerine, üyelerinin kendisine ‘Seçim mi var?’ sorusunu sorduklarını aktaran heyete aktaran Süleyman Çalık, öncelikle bu algının yıkılmasına vesile olacak bu ziyaretlerin devamının gelmesini diledi. İlçe Başkanı Mahir Taştan’da ‘Artık bizi görmekten bıkacaksınız’ diyerek, ziyaretlerin sürekli olacağının mesajını verdi. Kastamonuluların Beykoz’da yoğun bir nüfusu olduğuna dikkat çeken Mahir Taştan, köylerden alınan vergilerin CHP’lilerin çalışması sayesinde halka geri iade edileceğini belirterek, özellikle bu konuda derneğin gerekli bilgilendirmeleri en azından kendi dernek üyelerine yapması konusunda rica bulundu. Dernek Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz’da ada bazında planlar çıktığını ve bu konuda CHP Örgütünün değerlendirmelerini merak ettiğini söyledi. Bunun üzerine Mahir Taştan, bu planlarda ‘Beykozlu Beykoz’da kalacak mı?’ anlayışının nerede olduğunun önem taşıdığını ifade ederek, yerinde dönüşümü CHP olarak her zaman desteklediklerini söyledi.

Kas-Der ziyareti, Dernek Başkanı Süleyman Çalık’ın İlçe Başkanı Mahir Taştan ve Meclis Üyesi Cavit Gül’e Kastamonu forması hediye etmesi ile son buldu.

CHP Beykoz sahaya indi!
Bizi Takip Edin