CHP Beykoz yerel basın ile buluştu

CHP Beykoz İlçe Örgütü yerel basın ile tanışma kahvaltısı gerçekleştirdi.

Aralık 2017'de gerçekleşen kongrede göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve yürütme kurulu üyeleri yerel basın…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü yerel basın ile tanışma kahvaltısı gerçekleştirdi.

Aralık 2017’de gerçekleşen kongrede göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve yürütme kurulu üyeleri yerel basın ile tanışma ve sohbet amaçlı kahvaltılı toplantı gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün ev sahipliğinde Kavacık’taki ilçe binasında gerçekleşen toplantıya Kadın Kolları Başkanı Sevinç Çalışkan, Başkanvekili Adnan Güner, Örgütlenmeden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Tuncay Koçak, Bilişimden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Okumuş 
Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İsa Yılmaz, Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Fuat Öztürk, Basından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Gülsüm Yılmaz, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nusret Yılmaz, İlçe Saymanı Cemal Sataloğlu, Etkinliklerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Bahar Doğru ve Sağlık İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Gül katıldı.

Açılış konuşmasını yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün düzenlenen toplantının siyasi değil sohbet amaçlı bir tanışma programı olduğunu belirterek şunları söyledi; “CHP Beykoz bana göre büyük bir hızla yerel iktidara yürüyor. Halkımız AK Parti’den artık bıkmış durumda. Halkımız Beykoz’da 25 yıldır hiç birşey yapılmadığını, aksine sefalete sürüklenildiğini görüyor. Bunu da şurdan anlıyorum, basında bir CHP haberi çıktığında en çok okunan haber oluyor. CHP bundan sonrada 30 Mart’a kadar gündemi belirlemeye devam edecek. Hiç yorulmadan koşturacağız ve sizde buna şahit olacaksınız. “

Basından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Gülsüm Yılmaz da yapmış olduğu kısa konuşmasında “Göreve geldikten sonra yoğunluktan fırsat bulup bir araya gelemedik. Bu ilk programla tanışma yapmış olalım zaman içinde belli periyotlarda bir araya geleceğiz.” ifadelerini kullandı. 

CHP Beykoz İlçe Başkanvekili Adnan Güner de yapmış olduğu kısa açıklamasında basınla zaman zaman bir araya geleceklerini söyleyerek “Bazen sıcak bazen de soğuk rüzgarlı  sohbetler yapacağız. Üzüldüğümüz yerler olabilir. Hepimiz Beykoz’da yaşıyoruz. Sizlerin yeri bizde  farklı. Fikirler uymayabilir, kişisel meseleler olabilir tabiki ama basın her zaman adil ve objektif olmalı.  Bizlerde kurumumuzun haklarını savunmak durumundayız.” dedi. 

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nusret Yılmaz ise Beykoz’un önemli iki sorunu olduğunu söyleyerek; “Beykoz’u idare eden AK Parti bugüne kadar sorunları çözmedi.  Halkımızın iki tane temel sorunu var. Biri mülkiyet diğeri de işsizlik. Kapatılan fabrikalar sonrası kurulacak küçük sanayi siteleri ile işsizliğin çözümünde önemli katkı sağlanır. Belediyenin görevi Beykoz halkının sorununu çözmektir. Çiğdem’de olduğu gibi tapu sorununu çözmek için birilerinden özür beklenmez. Bir diğer konu da belediye bütçesidir. Beykoz Belediyesinin 2017 bütçesi 400 milyondur. Bu paralar ile yeni bir Beykoz inşa edilirdi. Bu paralar nereye gidiyor. İşsizlik, mülkiyet sorununun çözümü için ne yapıldı. Yapılan nikah salonu Beykoz’un merkezinde veya ortalarında bir yerde yapılması gerekirken Yenimahalle gibi uzak bir bölgede yapıldı. Bugünkü yerel iktidarın zararı çoktur ve umarım yol yakınken geri dönerler.” ifadelerini kullandı.

Diğer başkan yardımcıları da kısa kısa kendisini tanıttığı toplantıda CHP Beykoz İlçe Örgütü ile yerel basın arasındaki ilişkiler değerlendirildi. Program karşılıklı yapılan sohbet ve değerlendirmeler ile sona erdi.

CHP Beykoz yerel basın ile buluştu
Bizi Takip Edin