CHP Beykoz'da kadın dayanışması!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Kadın Meclis Üyesi aday adaylarının da katıldığı “Sosyal Proje Tanıtımı” konulu toplantı düzenledi.

CHP Beykoz İlçe Eğitim Komisyonunca hazırlanan CHP Kadın Kollarının ve CHP Beykoz kadın Meclis…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Kadın Meclis Üyesi aday adaylarının da katıldığı “Sosyal Proje Tanıtımı” konulu toplantı düzenledi.

CHP Beykoz İlçe Eğitim Komisyonunca hazırlanan CHP Kadın Kollarının ve CHP Beykoz kadın Meclis Üyesi Aday Adaylarının da katıldığı “Sosyal Proje Tanıtımı” sabah kahvaltısı eşliğinde Beykoz yerel basınına sunuldu.

Anadoluhisarı Kıyı Emniyet tesislerinde düzenlenen etkinliğe, CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, CHP İl Başkan Yardımcısı ve CHP İl Eğitim Sekreteri Füsun Sökmez, CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Esengül Yılmaz, Kadın Kolları Üyeleri, CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP Beykoz Kadın Meclis Üyesi Aday Adayları katıldı. Sunumu, CHP Beykoz İlçe Yönetim Üyesi Ayşe Çalık üstlendi. Kadın dayanışmasının son derece hakim olduğu salonda, CHP’nin kadınlarla daha sağlam adım atarak iktidara yürüdüğünü bir kez daha “Sosyal Proje Tanıtımı” etkinliğinde göstermiş oldu. CHP kadın üyeleri ve adayları olarak iktidar bayrağını Beykoz’ a dikmek için ellerinden gelen tüm gayreti sarf edeceklerinin altını çizdiler.

Yılmaz: Artık kadınlar olarak öndeyiz ve bunun farkına varın!

Kadın Kolları Başkanı Esengül Yılmaz, ilk sözü alarak konuşmasında şunları ifade etti: “Biz bir yola çıktık, davamız var ve bildiğiniz gibi 2009’da meclis içerisinde bir kadının olmaması beni çok üzmüştü. Bunun üzerine Kadın Kolları Başkanlığına adaylığımı gerçekleştirdiğimde meclis üyesi olarak değil, bayanların arkasında durmak için söz vermiştim ve şu anda çok gururluyum. Çünkü mecliste görmek istediğimiz birbirinden şahane 27 kadınımız var. Amacım, mecliste kadınlarımızın hepsini görmek fakat içlerinden birkaçı mecliste yer alacak. Artık kadınlar olarak öndeyiz ve bunun farkına varın! Şunu Beykoz halkı unutmasın, biz CHP olarak Beykoz’da meşaleyi yakacağız ve herkese örnek olacağız.”

Yavuz: CHP bu seçimde fark atacak!

İlçe Başkanı Bahadır Yavuz söze, yerel basının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak başladı ve: “Siz kadın arkadaşlarımızın çalışmalarından oldukça memnunum ve bundan sonrada çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Sizlere, gençlere ve CHP Beykoz İlçe Örgütüne olan güvenimden bu seçimi alacağımıza inanıyorum. Kadın adayımız kim olursa olsun diğer kadın meclis aday adayları ile birlikte yanlarında olacağız. Bizim inandığımız bir konu var; sonuç ne olursa olsun bu seçimi çok farklı alacağız. Bu fark 8 binin altına düşerse ben görevimi yapmamış olacağım. Artık sokağa çıkma vakti geldi, Beykoz bizim İstanbul bizim” şeklinde konuştu.

Sökmez: Bahadır Yavuz, CHP’yi Beykoz’da iyi taşıyor!

Füsun Sökmez, CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’dan övgüyle bahsetti: “Beykoz’da yoğun çalışmaların altında Bahadır Yavuz’un imzası bulunmaktadır. Yerel seçimler, siyasi partilerin en zor geçirdikleri süreçlerdir. Çünkü hepimiz o çerçevenin içinde kendimizi müdahil olarak görüyoruz. Görmekte isteriz, olamadığımız taktirde hırs yaparız. Bu da CHP için yapılanma sürecidir. CHP İlçe Başkanlığı’ndan Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa eden Hızır Yılmaz’ın ardından görevi üstlenen Bahadır Yavuz, Beykoz’da CHP’yi en iyi derecede taşımakta ve bundan gurur duyuyorum. Örgüt her zaman başımın tacıdır” diyen Füsun Sökmez, İstanbul genelinde yapmış olduğu projelerini slayt gösterisi şeklinde katılımcılara sundu.  “Sosyal Proje Tanıtım” sunumunun ardından İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’un da olduğu CHP Beykoz Kadın Örgütü bir araya gelerek güzel bir fotoğraf karesi oluşturdu.

CHP Beykoz'da kadın dayanışması!
Bizi Takip Edin