CHP Beykoz'dan Giresunlulara ziyaret

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve beraberindeki heyet Beykozlu Giresunlular Derneği'ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Beykozlu Giresunlular Dernek yönetim kurulu Ali Bilir başkanlığında, Hayrullah Usta, Salim Öztürk, Hakkı Emanet, Gökhan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve beraberindeki heyet Beykozlu Giresunlular Derneği’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Beykozlu Giresunlular Dernek yönetim kurulu Ali Bilir başkanlığında, Hayrullah Usta, Salim Öztürk, Hakkı Emanet, Gökhan Taneri Vural, Hüseyin Kuruderi, Ahmet Okumuş, Hatice Suna Sadıç, Aysel Kınalı, Demet Yeşilbaş, Kamil Temiz, Hurşit Ak, Murat Arslan, Ali Kuğu, Hazı Furkan Deniz, Temel Karadeniz, Metin Karadeniz, Nuri Yeşilbaş, Naim Kaya, Harun Pirgaip, Zeki Şahin, Taner Çağfer, Aydın Öztürk, Hasan Pırmıt, Bahri Gödek ve Mehmet Akbulut’un katılımıyla yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

8 mayıs anneler günü için yapılan etkinlik, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti, Beykoz Belediye Başkanlığı ziyareti ve derneklerin etkinlikleri ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı yönetim kurulu toplantısının ana gündemini 22 Mayıs’ta Beykoz Belediyesinin yöre dernekleri ile işbirliği ile yaptığı “Yöresel Geceler” oluşturdu.

Genel Koordinatör ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, belediyenin burada yapacağı çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Ayrıca ülkemizin içinde bulunduğu durum göz önüne alınarak burada yapılacak etkinliğin içeriğinin önem taşıdınığı belirtti. Organizasyondan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hayrullah Usta ve Demet Yeşilbaş yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri burada yapılacak etkinlikler ile ilgili görüş ve önerilerini belirtti. Ayrıca tanıtımı yapılacak yöresel tatlar içinde yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanlarına görev dağılımı yapıldı. Yöresel tatları hazırlayacak derneklerin bu yemekleri de tanıtmasına karar verildi.

Gençlik Kollarının yapılanması ve yapacağı etkinlikler ile ilgili H. Furkan Deniz yönetim kurulunu bilgilendirdi. Furkan Deniz yapılanma ile ilgili çok yakın bir zamanda bilgilendirme toplantısını yapacaklarını belirtti.

Ali Bilir, 22 Mayıs ve 5 Haziran Kaymakdonduran etkinlikleri ile ilgili afişlerin hazırlandığnı ve dernek merkezinde olduğunu, afişlerin dağıtımının en kısa sürede bitirilerek etkinlik daha geniş kitlelere ulaşması gerektiğini belirtti.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, İlçe Sekreteri Canşah Yılmaz Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Temel Karadeniz, Cem Dükel ve Süleyman Demirtaş derneği ziyaret ederek yönetim kuruluna hem hayırlı olsun dileklerinde bulundu hem de yönetim kurulu ile tanıştı.

Tanışmanın ardından yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanları Beykoz’un sorunları ve CHP ile ilgili görüşlerini dinleyen Taştan “Biz de Beykoz’da yeni göreve geldik. Derneğinizin yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun demek ve yeni yönetimle tanışmak için bugünkü ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Beykoz’un sorunları konusunda Beykozluyum diyen herkesin sorumluluk alması gerekir. Bu ne bir partinin nede bir derneğin sorunudur. Biz Dernek başkanlarımız ve sivil toplum örgütlerimizle beykozun sorunları konusunda her zaman istişare etmeye hazırız. Derneklerimiz sorunlarını bizlerle paylaşırsa, bizler onlara yardımcı olmaya çalışırız” dedi.

Dernek Başkanı Ali Bilir, Beykoz CHP ilçe Başkanı Mahir Taştan’a ziyaretin anısına kendi yazdığı Beykoz’un tarihi ve kültürel yapısını anlatan Beykoz adlı kitabı hediye etti.

CHP ilçe teşkilatının ziyaretinin ardından toplantı 22 Mayıs Yöresel Geceler etkinliğinin planlanması ile devam etti.

CHP Beykoz'dan Giresunlulara ziyaret
Bizi Takip Edin