CHP Beykoz'un Giresunlu adayı başvurusunu yaptı

Beykozlu Giresunluların tanıdığı isim Gökhan Taneri Vural, Mart 2019 seçimleri için CHP'den Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Beykoz Giresunlular Derneği ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Gökhan Taneri Vural, Mart…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunluların tanıdığı isim Gökhan Taneri Vural, Mart 2019 seçimleri için CHP’den Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Beykoz Giresunlular Derneği ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Gökhan Taneri Vural, Mart 2019 seçimleri için CHP’den Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Vural’ı Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir ve eski Başkanı Fuat Kuş ile 6. Dönem CHP Meclis Üyesi Hayrullah Usta yalnız bırakmadı.

Gökhan Taneri Vural adaylık başvurusunun düzenlediği basın toplantısı ile Beykoz kamuoyuna duyurdu. İlk olarak Kavacık Çıkrık Eyvah Kitap & Nargile Kafe’de basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Vural sonrasında ilçe binasında açıklamasını yaptı.

Aydın Düzgün: Beykoz’u birlikte yöneteceğiz

Toplantının açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün gerçekleştirdi. Sözlerine gazetecilerin 21 Ekim Gazeteciler Gününü kutlayarak başlayan Düzgün; “Bugün Cumhuriyet Halk Partisinin demokrasi şölenlerinden, demokrasinin bir parçası olan aday adayı olan sevgili Gökhan Taneri Vural kardeşimizi adaylığı için toplanmış bulunmaktayız. 5. Adayımız Gökhan Taneri Vural içimizden biri, kardeşimiz yıllardır beraber yarışlara girdiğimiz bir kardeşimiz. Şimdi şöyle bir şey söylemek istiyorum. 16 yıldır iktidarda olan bir zihniyet var. Bu zihniyetin Beykoz’u getirdiği bir nokta var. Bunu mutlaka bu sefer değiştireceğiz. Beykoz halkının sefalete sürüklendi artık değişi kaçınılmaz. Cumhuriyet Halk Partisi kim aday çıkarsa çıksın onun arkasında bir çığ gibi onun peşinden hep beraber yürüyeceğiz. Önce örgütsel barışı sağlayacağız sonra toplumsal barışı sağlayacağız ve Beykozlu ile birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız, Beykoz’u birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Gökhan Taneri Vural: Hedefim mutlu bir Beykoz yaratmak

Düzgün’ün konuşmasının ardından CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Gökhan Taneri Vural’ı kürsüye davet etti. Amacının mutlu bir Beykoz olduğunu dile getiren Vural, “Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimlerde Beykoz Belediye Başkanlığına adayım. Amacım ülkemin muasır medeniyet seviyesine ulaşması yolunda katkı sağlamak, toplumun ve partimin içinde uzlaşma ve bütünleşmeyi sağlamaktır. Hedefim mutlu bir Beykoz yaratmaktır. Sorunlarını yaşayarak içinden bildiğim ve çözümleri konusunda akılcı projeler ile mutlu bir Beykoz yaratacağıma eminim. Çoğulcu, paylaşımcı ve katılımcı demokrasiyi gerçek anlamda yaşatabileceğime inanıyorum. Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz atasözümüzden yola çıkarak elimden geleni değil yapılması gerekeni yapacağım, hatta daha fazlasını yapacağım” dedi.

CHP Beykoz'un Giresunlu adayı başvurusunu yaptı
Bizi Takip Edin