Hanefi Dilmaç: Beykoz için birlikte hizmet ediyoruz!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Beykoz'un muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, 19 Ekim 2015 tarihinde Başbakanlık…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Beykoz’un muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, 19 Ekim 2015 tarihinde Başbakanlık genelgesi ile resmileşen 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü dolayısıyla düzenlenen sabah kahvaltısında Beykoz’un tüm muhtarlarla bir araya geldi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile ilçe başkan yardımcıları ve mahalle muhtarları katıldı.

Hanefi Dilmaç:  Beykoz için birlikte hizmet ediyoruz

Tüm muhtarların gününü kutlayarak açılış konuşmasına başlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç; “Muhtarlarımızın değeri gerek merkezi yönetim ve gerekse yerel yönetimler tarafından bilinmektedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da her zaman muhtarlarımızı çok ama çok önemsemiştir. Muhtarlarımızın özlük hakları başta olmak üzere birçok alanda iyileştirmeler gerçekleştirildi. Belediyemizin de desteğiyle muhtarlarımız şu anda daha iyi imkanlarda halkımıza hizmet etmektedir. Biz AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı olarak da her zaman muhtarlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Beykoz için birlikte hizmet etmekten onur duyduğum siz değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun.” diyerek önümüzdeki yerel seçimlerde muhtarlara başarılar diledi.

Hüsnü Kolcu: Muhtarlarımız köprü vazifesi görüyor

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu da teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Muhtarlara desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle 19 Ekim Muhtarlar Günü ilan edildi. Emeği geçen herkese teşekkür ederek muhtar arkadaşlarımın gününü kutlarım. Muhtar toplumun direk desteğiyle seçilen mahallenin idari amiridir. Resmi kurumlar ve vatandaş arasında köprüdür. Osmanlı’da mahalledeki barışı ve sükûneti sağlaması amacıyla kurulan muhtarlık birimi asırlardır bu vazifeye layık işler yapmaya çalışmaktadır.’ ifadelerini kullandı.

Yapılan kısa konuşmaların ardından karşılıklı sohbet havasında geçen kahvaltılı toplantının sonunda AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından muhtarla deri çanta hediye edildi.

Hanefi Dilmaç: Beykoz için birlikte hizmet ediyoruz!
Bizi Takip Edin