CHP Beykoz'un konuğu Kadıköy Belediye Başkanı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, “Sandık Çevresi Örgütlenmesi” gündemiyle toplandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü'nün “Sandık Çevresi Örgütlenmesi” gündemiyle gerçekleştirdiği aylık olağan toplantının konuğu Kadıköy Beled

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, “Sandık Çevresi Örgütlenmesi” gündemiyle toplandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü’nün “Sandık Çevresi Örgütlenmesi” gündemiyle gerçekleştirdiği aylık olağan toplantının konuğu Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve İlçe Yönetim Kurulunun hazır bulunduğu toplantıya; Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları temsilcileri ve partililer katıldı.

 Sandık Çevresi Örgütlenmesine yönelik düzenlenen örgüt toplantısı 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103.Yıl Dönümü için yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile başladı. İlçe Başkanı Aydın Düzgün konuşmasına ‘Mehmet Akif Ersoy’in torunu Selma Ersoy Argon’un, da söylediği gibi ‘Allah bu millete bir daha ne güftesi ile ne bestesi ile yeniden İstiklâl Marşı yazdırmasın‘ diyerek başladı.

Düzgün, konuşması sonrasında mikrofonu Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’na bıraktı. Nuhoğlu basına kapalı olarak devam eden toplantıda belediye meclis üyeleri ve partililer ile temaslarda bulundu.

CHP Beykoz'un konuğu Kadıköy Belediye Başkanı oldu
Bizi Takip Edin