CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz istifa etti

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, İlçe Başkanlığı'ndan istifa ettiğini basın aracılığı ile kamuoyuna resmi olarak duyurdu.

İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, seçim başarısı kazandırmak için büyük bir gayret sarf ettiğini ancak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, İlçe Başkanlığı’ndan istifa ettiğini basın aracılığı ile kamuoyuna resmi olarak duyurdu.

İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, seçim başarısı kazandırmak için büyük bir gayret sarf ettiğini ancak Meclis adayları listesinde adil temsilinde sıkıntılar oluşmasından ötürü istifa ettiğini açıkladı. İstifa Yazısını aynen yayınlıyoruz:

Değerli Basın Mensupları, Değerli Örgüt Arkadaşlarım,

CHP İlçe Başkanlığı Görevimi sona erdirmenin açıklaması için Sizlere veda etmenin burukluğu içinde Siz örgüt yoldaşlarımı saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde böyle bir noktaya geldiğim için üzüntüm büyüktür.

İlçe Başkanlığı görevim süresince Partime ve İlkelerine bağlı kalarak örgütüme seçim başarısı kazandırmanın gayreti içinde oldum. Bu çalışmalarda bana desteklerini esirgemeyen örgüt mensubu  arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Örgütüme, Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, aday adayı arkadaşlarıma olan saygı ve sevgim nedeniyle onların emek ve haklarını korumak için yaptığım girişimlerin karşılık bulmaması ve de Örgütümüzün Meclis adayları listesinde adil temsilinde sıkıntılar oluşması İstifamın en önemli nedenlerinden biridir.

Ayrıca Başkanlığını yaptığım ve gücünü temsil ettiğim yönetim kurulunda bana verilen destek de güven bunalımı yaşanması alınan karalarda sapmalar yaşanması da İstifamı güçlendiren nedenler arasında yer almaktadır.

İşte tam bu noktada Partiye zarar verecek zaafiyetin oluşmaması Seçim çalışmalarının sekteye uğramaması ve yeni bir anlayışla CHP’nin yoluna devam etmesi için İLÇE BAŞKANLIĞI görevimden bu gün itibariyle resmen istifa etmiş bulunmaktayım.

Seçim çalışmalarının ilk noktasından bu günlere kadar Bütün aday adayı arkadaşlarımızın tüm maddi manevi güçleriyle bana ve partilerine yapmış oldukları destek ve çalışmalarının karşılığını ADAY LİSTELERİNE yansıtılamamasının  üzüntüsü içinde kendilerinden ayrıca özür diliyorum.

Sayın Basın Mensupları, Sayın Partililler,

Bu istifa açıklamam Görevden istifadır. Yıllardır ailecek süren CHP’ li sevdamız artarak sürecektir.

Bu vesileyle benden sonra görev alacak Başkan arkadaşımıza Ve Belediye Başkanı adayımıza başarılar diler. Meclis aday listesinde kendilerini tanımadığımız arkadaşlarımızın bizim boşluğumuzu doldurmalarını ve Beykoz’da CHP’ye seçim kazandırma zorunluluğu olduğunu önemle hatırlatırız.

Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlarken..GELECEK ARKADAŞIMA TEKRAR BAŞARILAR DİLERİM.

İlçe yönetiminden veya şahsımdan olan Haklarınız tarafıma helal etmenizi istirham ederim.

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz istifa etti
Bizi Takip Edin