Kastamonululardan Başkan Çelikbilek'e büyük destek

Kastamonulular Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in arkalarında olduklarını gösterdi.

AK Partili Muharrem Kaşıtoğlu, Engin Yıldız, İsa Sucuoğlu ve Mehmet Temel'in destekleri ile düzenlenen gece de Kastamonulular Belediye Başkanı Yücel Çelikbile

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonulular Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in arkalarında olduklarını gösterdi.

AK Partili Muharrem Kaşıtoğlu, Engin Yıldız, İsa Sucuoğlu ve Mehmet Temel’in destekleri ile düzenlenen gece de Kastamonulular Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in arkalarında olduklarını gösterdi. Büyük bir katılımın olduğu Kavacık Aşşrom Düğün Salonu’nda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Beykoz seninle gurur duyuyor, En büyük Başkan Yücel Başkan” sloganı ve alkışlarıyla karşılandı. Masaları tek tek gezen Çelikbilek, salonda sıkılmadık el bırakmadı.

Düzenlenen geceye; Ünlü İşadamı Remzi Gür, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Haldun Ertürk, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik, İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan, mahalle muhtarları ve bir çok Kastamonulu katılırken KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’ın olmaması ise dikkat çekti.

Kaşıtoğlu: Kastamonuluların Belediye Başkanı Çelikbilek!

Sunumunu Rasim Baskın’ın üstlendiği gecenin açılış konuşmasını AK Parti Belediye Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu gerçekleştirdi. Milli Kurtuluş Savaşı’nda Kastamonu insanının kahramanlığını ortaya koymak açısından okuduğu şiirin ardından Kaşıtoğlu şu ifadelerde bulundu: “Kastamonulu dostu olmasının dışında Yücel Çelikbilek’in çok önemli bir özelliği var. Bizim 19 ilçemiz var. Beykoz bizim 20. İlçemiz. Tosya ve Taşköprü en büyük ilçelerimiz ve onların nüfusları 40 bin civarında. Beykoz ise, 70 bin Kastamonu nüfusuyla Kastamonu’nun en büyük ilçesidir. Yücel Çelikbilek de bu özellikten dolayı Kastamonulular için bu ilçenin Belediye Başkanıdır. Başkanımız, Kastamonululara gönülden bir muhabbet duyuyor. Taleplerimizin doğrultusunda maddi ve manevi birçok yardım yaptığına şahit olduk. Malumunuz 30 Mart’ta bir yerel seçim var. Kastamonulular, tarihte olduğu gibi gösterdikleri vatanseverliğini ve millet iradesine gösterdikleri saygıyla 30 Mart’ta da göstereceklerinden şüphem yok”.  AK Parti’den 10 Kastamonulunun Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı için başvuru yaptığına değinen Kaşıtoğlu, Şeref Sarıkaya, İlhan Tekant, Cemalettin Şahin, Resul Rençber, Nevin Çalışkan, Engin Yıldız ve Yılmaz Özdemir’i sahneye çağırdı. Kaşıtoğlu, salonda bulunan herkesten ellerinden geldiğince kendilerine destek olmalarını istedi.

Akar: Beykoz aşığıyım!

Kaşıtoğlu’nun açılış konuşmasının ardından İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, kürsüdeki yerini aldı ve: ”Ben 20 senedir Beykoz’a gidip gelirim. Beykozlu değilim ama Beykoz aşığı birisiyim. Kastamonulular arasında güzel bir birliği sağlamışsınız” şeklinde konuştu.

Ertürk: AK Parti belediyeciliğine en güzel örnek Beykoz!

Milletvekili Ahmet Haldun Ertürk ise, gece dair düşüncelerini şu sözlerle belirtti: “Herkesi bir arada görmek gerçekten gurur verici bir durum. Türkiye bir seçim sürecine girdi. Bu yerel seçim, bizler için önemli bir seçim olacaktır. AK Parti, demokrasi ve devlet düşmanlığı var.  AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneklerinden biri Beykoz’dur. Yücel başkanımıza ve anakent başkanımıza desteklerinizi bekliyorum”.

Gür: Düğünümüz, 30 Mart’ta olacaktır!

İş Adamı Remzi Gür: ”Başkanımız sizlerle birlikte geçen dönem hizmetlerini devam ettirdi. Ben inanıyorum ki, biz burada bugün kına gecesi yapıyoruz. Düğün, 30 Mart’ta AK Parti ile birlikte olacaktır inşallah. Ben inanıyorum ki, sizin yolunuz başkanımız Yücel Çelikbilek’le devam edecektir” diyerek Çelikbilek’e destek istedi.

Çelikbilek: Kastamonu toprakları da insanları da özeldir!

Yücel Çelikbilek, kürsüdeki yerini alkış ve tezahüratlarla aldı. 1956’dan beri Beykoz’da yaşadığını belirten Çelikbilek: “Burada oturanlardan %95 daha Beykozluyum. 1994-99 döneminde Belediye Başkanı oldum. Arkasından 10 yıl süren İBB Danışmanlığı görevini yaptım. 2009-2014 döneminde tekrar Belediye Başkanı olmak nasip oldu. Siz bize, yüreklerinizi, sevginizi verdiniz. Beykoz’da siz Kastamonulular ve Beykozlular bir peygamberin kucağında büyüyorsunuz. Bu topraklar güzel topraklardır. Bu topraklarda yaşayanlarda güzel insanlardır. Evet, Beykoz Kastamonu’nun 20. İlçesidir. Biz bunu şeref kabul ederiz. Çünkü, Kastamonu toprakları da insanları da özeldir” dedi.

Beykozlu rahat edecek!

Çelikbilek, Beykoz’da çok önemli hizmetler yaptığını ifade ederek; “Önemli projeler yaptık, yapıyoruz. Beykoz’a büyük oranda cevap verdik. Beykoz’u zor döneme bizim dışımızdakiler ittiler. Onların bıraktığı hataları biz düzeltmeye çalıştık. En büyük sorununuz olan mülkiyet ve imar sorunlar büyük kademeler atladık.  Beykozlu kardeşlerimizi arazi sahibi yaptık. Evlerinin tapularını veriyoruz. Türkiye’nin başka hiç bir yerinde olmayan bir uygulamayı Beykoz’da uyguluyoruz. Bu size Başkanımızın gösterdiği özel bir muhabbettir.  Milli Emlak’tan devraldığımız bu arazilerin sizlere satışında % 50 indirim yaptık. Bunun yanında Belediyemizin kasasına girecek olan parayla da 5 ila 10 bin arasında ihtiyaca göre vatandaşlarımıza uygun sosyal toplu konutlar üreteceğiz ve vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Beykozlunun sıkıntılı oturduğu bina inşallah kalmayacak. 100 bin insanımızı yer sahibi yapıyoruz. Bu ne demektir bilir misiniz? Onun buradaki devamlılığı garanti altına alıyoruz. Bu büyük bir olaydır. Yapmış olduğumuz % 50 indirimin karşılığı 1 katrilyon 250 trilyon TL’dir. Yani 100 bin insanımıza böldüğümüzde kişi başına 12 bin 500 TL vatandaşımızın cebine bıraktık. Sizin destekleriniz sürerse, daha çok imkanı Beykoz’a getirmeye devam edeceğiz. Beykoz’un herkesin kardeşçe yaşayacağı yer olmasını diliyorum” şeklinde konuşmasını noktalamasının ardından Çelikbilek’e Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik, çeşm-i bülbül hediye etti.

Kastamonululardan Başkan Çelikbilek'e büyük destek
Bizi Takip Edin