CHP, Kavacık'ta Seçim İrtibat Bürosu açtı

CHP Beykoz İlçe Örgütü, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin katılımıyla Kavacık'ta Seçim İrtibat Bürosu açtı.

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyasi partiler seçim irtibat bürolarını tek tek hayata geçirmeye başladı. CHP Beykoz İlçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi’nin katılımıyla Kavacık’ta Seçim İrtibat Bürosu açtı.

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyasi partiler seçim irtibat bürolarını tek tek hayata geçirmeye başladı. CHP Beykoz İlçe Örgütü, CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin katılımıyla Kavacık’ta  Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını görsel bir şölenle açtı.

Kavacık halkı tarafından da yoğun ilgi gösterilen açılışa; İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Gençlik ve Kadın Kolları, CHP belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, parti üyeleri, belediye başkanı aday sürecinde elenen Aydın Düzgün, Hüseyin Öztürk ve Devrim Altıntaş  katıldı. İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, adaylarıyla hiçbir sorun olmadığını ve birlik beraberlik içerisinde iktidara yürüdüklerini açılışta bir kez daha vurguladı. Bu beraberliklerinin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapıncaya kadar bozulmayacağını da ifade etti. Açılış kurdelesini; Milletvekili Akif Hamzaçebi, Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz ve İlçe Başkanı Bahadır Yavuz birlikte kesti.

Kurdele kesimin ardından içeriye geçilerek Hızır Yılmaz’ın fotoğrafının bulunduğu afişe; “taahhütname” adı altında 30 Mart’ta zafer elde edeceklerine dair Milletvekili Akif Hamzaçebi, Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, Aydın Düzgün, Devrim Altıntaş, Hüseyin Öztürk ve yönetimde yer alanlar imza attı. Ayrıca CHP’ ye kazandırılan yeni üyelere de Hamzaçebi, rozetlerini taktı. Açılışta, üzerinde CHP bayraklarının bulunduğu balonlar iktidar dilekleriyle gökyüzüne bırakıldı ve açılışa katılanlara ikramlar verildi.

Yavuz: Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapana kadar beraberiz!

Açılış konuşmasını yapan Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici, açılışın herkes için hayırlara vesile olmasını temenni ederek sözü İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’a bıraktı. Bu birlikteliği tekrar gösterdikleri için herkese teşekkürlerini belirten Yavuz: ”30 Mart’ta Hızır Yılmaz belediye başkanı olacaktır! Biz sözümüzü verdik, taahhütnamemizi imzaladık. Bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın, 30 Mart’ta verdiğimiz sözü tutacağız. Görsel olarak irtibat büromuz gerçekten dört dörtlük. Herkese katkılarından ötürü şükranlarımı sunuyorum. Her şey ortada, ben 13 adayımla yola çıktım ve 13 adayımla da devam ediyorum. Sayın Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapana kadar beraber bu yolu yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yılmaz: Ben yok, biz varız!

Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, konuşmasını Beykozlunun 30 Mart’ta sadece yerel seçim yapmayacağına dikkat çekerek sürdürdü: “Beykozlu 30 Mart’ta yıllardır yaşadığı topraklardan AKP’nin çıkardığı 2B sürgün yasası ile yollara mı düşecek yoksa Beykoz’un arazileri üzerine göz diken yağmacıların heveslerini kursaklarında mı bırakacak? Bu bir açılış ve Beykoz’a ait projelerimi anlatmak olmaz. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu görselliği, güzelliği yaratanlar 30 Mart’ın zaferine inanların işidir. Ben yok, biz varız. Birlik ve beraberlikle kazanacağız” şeklinde konuştu.

Hamzaçebi: Zafer, Beykozluların ve İstanbulluların olacaktır!

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi ise seçime dair düşüncelerini şu şekilde aktardı: “Örgütümüz her hafta bir seçim bürosu açıyor. Bu Beykoz’da iktidarı hedeflemiş ve Beykozluya hizmeti hedef edinmiş kadroların faaliyetleridir. Bunu mutlaka başarıya ulaştıracağız. Bu kadroların iktidara gelmesi, Beykoz’un sorunlarının çözümü demektir. Artık, Beykoz’daki yönetime teşekkür etme zamanıdır.  Yeni bir kadroyu, ismi iktidara getiriyoruz demektir. Yapılamayanları, 10 günde yapmak mümkün değildir. O nedenle, gelin 30 Mart’ta Beykoz ve İstanbul belediye başkanlarını değiştirelim. Hepinizi bu yolculuğa beraber çıkma davetinde bulunuyorum. Zafer, Beykozluların ve İstanbulluların olacaktır”.

CHP, Kavacık'ta Seçim İrtibat Bürosu açtı
Bizi Takip Edin