CHP ve BBP'de bayram sevinci

CHP ve BBP, Ramazan Bayramı'nı ilçe binalarında düzenledikleri bayramlaşma merasimi ile kutladı.

                         

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP ve BBP, Ramazan Bayramı’nı ilçe binalarında düzenledikleri bayramlaşma merasimi ile kutladı.

                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Cumhuriyet Halk Partisi ve Büyük Birlik Partisi, teşkilat üyeleriyle ilçe binalarında düzenledikleri bayramlaşma merasiminde bir araya geldi.

Bayramın ikinci gününde, ilçe binasında saat 10.30’da bir araya gelen CHP’lilerin gündeminde referandumun da yaklaşmasıyla birlikte halk oylaması vardı.

 

Bayramlaşma merasiminde konuşma yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Gonca, teşkilat üyelerinin tek tek bayramını kutlayarak, referandumda sandık müşahitlerinin dikkat etmesi gereken noktaları aktardı. 12 Eylül referandumunun çok önemli olduğunun altını çizen İsmet Gonca, “Sandık başında bulunan arkadaşlarımız seçim esnasında çok dikkatli olmalı. Okul sorumlusu ile müşahitler sürekli iletişimde olmalı ve en ufak bir şüphede harekete geçilmeli. Sandıklar kapandığı zaman kimse yerinden ayrılmamalı, sayımı dikkatli takip etmelisiniz. Ayrıca oy pusulalarının araca binmesi esnasında gelişecek olaylara çok dikkat etmelisiniz. Son olarak mazbataları bize hemen ulaştırmalısınız” dedi.

 

Yalıköy’de yer alan ilçe binasında toplanan Büyük Birlik Partisi üyeleri, saat 11.00’da bayramlaşmaya başladı ve ilçe binasında muhabbet etti. Bayramlaşma merasiminin ardından Cuma Namazı’na geçen Büyük Birlik Partisi’nin gündeminde diğer partilerin aksine referandum havası yoktu. Daha çok genel çerçevede ve bayrama da uygun olarak İslami konular üzerine sohbet eden Büyük Birlik Partisi üyeleri, Kuran okuyarak bayramlaşma merasimlerine son verdi.

 

BBP İlçe Başkanı Özer Güneş, BBP üyelerinin, Beykozluların ve tüm İslam Alemi’nin bayramını kutladı. Bayramlaşmanın ardından BBP’liler Mecidiyeköy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek genel programlarına katılmak üzere ilçeden ayıldı.

CHP ve BBP'de bayram sevinci
Bizi Takip Edin