CHP'den Beykoz Güncel Haber'e ziyaret

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve beraberindeki heyet, Beykoz Güncel  Haber'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve beraberindeki heyet, gazetemiz Beykoz Güncel'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Gazetem

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve beraberindeki heyet, Beykoz Güncel  Haber’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve beraberindeki heyet, gazetemiz Beykoz Güncel’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Gazetemiz imtiyaz sahibi Fatih Yılmaz ve Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Coşkun Çap tarafından karşılanan heyet Beykoz’un sorunları üzerine sohbet gerçekleştirdi.

CHP İlçe Başkanı olduktan sonra nezaket ziyaretleri gerçekleştiren Bahadır Yavuz, gazetemize ziyarette bulundu. Kavacık’taki büromuzda gerçekleştirilen ziyarette, CHP Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan kalabalık bir heyetle geldi. Belediye Meclis Üyesi Nusret Yılmaz’ında bulunduğu ziyarette: 2B arazileri, özel proje alanları, yaklaşan yerel seçimler ve medya konuşuldu.

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, göreve geldiklerinden beri yerel medyayla yakın bir ilişki içerisinde olduklarını ve nezaket ziyaretinde bulunmak istediklerini söyledi. Konuşmasında “Medya çok önemli bir mecra. Bizim isteğimiz; tarafsız, dürüst bir şekilde haberlerin yapılması. Beykoz’da belli durumlar var. 2B alanları en belirgin olanı. Bu konu hakkında konuşulması ve şeffaf bir ortamda tartışılması gerektiğine inanıyoruz. Belediye Başkanı, özel proje alanları ilan ettiklerini söyledi, Bu konu hakkında kimsenin bir bilgisi yok. Fiyatlar ne olacak, bu alanlardaki tapu durumları ne olacak kimsenin bundan haberi yok. İnsanlarımız mağdur durumdalar.” dedi.

Gazetemiz adına konuşan Erdoğan Coşkun Çap ‘ Bizi bugün ziyaret ederek sevindirdiniz. Beykoz’daki durumlar herkes biliyor. Mülkiyet sorunu vb. birçok sorunumuz var. Bugün burada siyasi kimliklerimiz ile değil, medya kimliğimiz ile bulunuyoruz. Bu sorunların çözümü için ortaya yeni durumlar çıkıyor. Özel proje alanları ile birlikte buradaki vatandaşların mağduriyeti çözülmeye çalışılıyor. Öğrendiğimiz kadarıyla yüzde 50 varan indirimler gelecek. Vatandaş 2B’de verdiğinden daha az bir para ile buralara sahip olacak.’

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, gelecek seçimlerle ilgili olarak konuşurken ‘Beykoz’da kazanmak istiyoruz. Medya konusunda hassas düşünüyoruz. Belediye tarafından kendilerine tahsis edilecek bir alanla, bütün medyamızı bir çatı altında toplamak istiyoruz. Belediye bu imkanı sağlamalı diye düşünüyorum.

Erdoğan Coşkun Çap, CHP’nin muhalefet olarak çok iyi çalıştığını ve bu sayede 2B alanlarındaki düzenlemelerde, iktidara yol açtığını söyledi. Yeni görevi için Bahadır Yavuz’u kutlayan Erdoğan Coşkun Çap, yapılacak seçimlerde başarılar diledi.

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, kapılarının açık olduğunu ve gazetemizi ilçe merkezinde ağırlamaktan memnun olacaklarını söyledi. Sohbetin bitmesi sonrası çekilen hatıra fotoğrafı sonrası ziyaret sona erdi.

CHP'den Beykoz Güncel Haber'e ziyaret
Bizi Takip Edin