CHP'den Çavuşbaşı ve Çiğdem'e irtibat bürosu

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çavuşbaşı ve Çiğdem Mahallesi olmak üzere iki yere seçim irtibat bürosu açtı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çavuşbaşı ve Çiğdem Mahallesi olmak üzere iki yere seçim irtibat bürosu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çavuşbaşı ve Çiğdem Mahallesi olmak üzere iki yere seçim irtibat bürosu açtı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çavuşbaşı ve Çiğdem Mahallesi olmak üzere iki yere seçim irtibat bürosu açtı. İlk seçim irtibat bürosu açılışı Çavuşbaşı’nda gerçekleşti. Açılışa, CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, CHP Belediye Başkan Aday Adayları ve CHP Meclis Üyesi Aday Adayları katıldı.

Yavuz: Beykozlular, kendilerini 10 yıldır uyutanlara gerekli cevabı verecektir!

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, Beykoz CHP Örgütü olarak bıkmadan, usanmadan, gayretli bir çalışmanın içinde olduklarını belirtti ve ekledi: ” Bu çalışmaların olumlu sonuçlarını hep birlikte, mutluluk içinde görmekteyiz. Bugün burada bu mutluluğu yaşamaktayız. Beykozlular sıkıntı içerisindeler. Yerlerinden, yurtlarından sürülme endişesi içinde kâbus dolu günler yaşamaktadırlar. Beykoz’un son 10 yılı heba edilmiş ve yandaşlar peşkeş çekilmiştir. Beykozlu uyanmıştır ve 30 Mart’ta sandıklarda kendilerini 10 yıldır uyutanlara gerekli cevabı verecektir. Beykoz CHP olarak yılmadan çalışacağız ve Beykozlu’ ya layık olacağız. Billboardlarda ‘Hayaller gerçek oldu’ yazıyor. Bizde diyoruz ki, ‘Hayaller gerçek değil, yalan oldu.‘’ dedi.

Hamzaçebi: Bizim için çözümsüzlük diye bir şey yoktur!

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Beykozlu olmaktan ve  Beykozlularla olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek şunları söyledi: “ Beykoz’a ne zaman gelsem bütün enerjimi yeniden buluyorum. Birçok toplantı talebi geliyor ama ne zaman Beykoz’dan bir toplantı talebi gelse önceliği Beykoz’a veriyorum. Bu bürolar bütün Beykoz’a yayılacak. Ta ki, 30 Mart’ta Beykoz Belediyesi’ne CHP bayrağı dikene kadar! Beykoz’da çözüm için yola çıktık. Eğer bir yerde mülkiyet sorunu varsa orada huzur yoktur. Türkiye’deki davaların büyük bir kısmı kadastro davasıdır. Beykoz’da üç fabrika vardı ve hepsi kapandı. Bu fabrikaların olduğu dönemde Beykoz’da istihdam sorunu yoktu. Konut ihtiyacı sorununu, çözümünü vatandaş üretti. Konut yaparken bir bedel ödendi. Bütün 2/B arazilerinde ve kamu arazilerindeki vatandaşlarımız işgalci değil hak sahibidir. Karşıdaki gökdelenlerin imar sorunu yok. Belediye’ye gittiklerinde 1/5000lik oranları hemen çıkıyor. Ama konu Beykoz’a geldiğinde, imar sorunu, 2/B sorunu yüzünden vatandaşımız sürünüyor. 2/B yasasını sürgün yasası anlayışıyla çıkartan bir kadro var yönetimde ama 2/B yasasının sürgün yasası olmasına izin vermeyeceğiz. Bizim için çözümsüzlük diye bir şey yoktur.” şeklinde konuştu.

Açılışın ardından, Beykoz’ un esnaflarına da ziyarette bulunan Hamzaçebi, esnaftan büyük ilgi gördü.

CHP'den Çavuşbaşı ve Çiğdem'e irtibat bürosu
Bizi Takip Edin