CHP'nin 33, MHP'nin 45 ilde milletvekili adayı yok!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykozlu kanaat önderlerini buluşturdu.

Seçime sayılı günler kala AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarına büyük hız kazandırdı. Her gün farklı noktalarda vatandaşlarla bir araya gelen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykozlu kanaat önderlerini buluşturdu.

Seçime sayılı günler kala AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarına büyük hız kazandırdı. Her gün farklı noktalarda vatandaşlarla bir araya gelen ilçe teşkilatı bu kez de İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayları Mustafa Özmen ile Beykozlu kanaat önderlerini bir araya getirdi.

Beytaş Sahil Restoran’da düzenlenen yemekli toplantıya; AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Milletvekili Adayı Mustafa Özmen, Belediye Meclis Üyesi Sinan Çıtlak ve Beykoz’un kanaat önderleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan; AK Parti’nin toplumun tamamına hitap eden siyasi bir hareket olduğunu vurgularken, CHP’nin 33 ilde, MHP’nin de 45 ilde milletvekili adayı olmadığını söyleyerek; “Ülkeyi yöneteceğiz diyorlar, olur mu öyle şey! Nasıl bir iş bu?” dedi.

Mustafa Özmen: 7 Haziran seçimleri milletimizin istiklali, devletimizin istikbalidir!

Toplantıda ilk konuşmayı Milletvekili Adayı Mustafa Özmen gerçekleştirdi. 7  Haziran seçimlerinin önemine değinen Özmen; 3 dönemdir iktidar olduklarını, halka verdikleri vaatleri yerine getirdiklerini belirterek, millete karşı alınlarının açık olduğunu söyledi. Konuşmasının devamında Özmen, şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyet tarihinde yapılanların çok fazlasını yaptık. Allah’ın izni ile çok daha iyi yerlere sizlerle beraber geleceğiz. Halkın içinden çıkan liderimiz bu devletin bütün kaynaklarını, imkanlarını milletin hizmetine sunmakla ilgili azimli ve kararlı bir şekilde mücadele etti. 3 dönem iktidarlık dönemimize ilk yarı diyoruz. Bu ilk yarıda hepinizin malumu belli çevrelerin bu eski ideolojik kaygılarla, söylemlerle millete değil, belli kesime hizmet eden siyasi partilerin, illegal oluşumların bizlere neler yaptıklarını hep beraber gördük. Her anlamda ciddi kazanımlarımız oldu, bunları heba etmeyeceğiz, inşallah. Biliyorsunuz, 2023 hedefimiz var. Biz 7 Haziran seçimlerini milletimizin istiklali, devletimizin istikbali olarak düşünüyoruz. İnşallah 7 Haziran’da hak ettiğimiz hedeflere milletimizle beraber ulaşacağız…Eski Türkiye’yi kapatarak; bu devleti, bu milletin devleti yapacağız! Desteklerinizi ve dualarınızı bizden eksik etmeyin”.

Mustafa Gürkan: AK Parti, siyaseti toplumun tamamıyla yaptı!

Mustafa Özmen’in konuşmasını tamamlamasının ardından sözü alan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan da, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana hep üstüne koyduğunu söyleyerek; “Neden koydu? Çünkü, AK Parti siyaseti her zaman toplumun tamamıyla yaptı. Şu anda biz her seçim çalışmalarında yaklaşık 100’e yakın program çeşitiyle herkesle beraber oluyoruz, herkesi dinlemeye çalışıyoruz. Bakın bugün ana muhalafet partisi CHP’nin 33 ilde milletvekili adayı yok. Türkiye’nin 81 ili var, 33’ünde milletvekili yok. Bu seçim sürecinde aday adayı bulamadılar, çıkmadı. Şimdi bu ülkeyi yöneteceğiz diyorlar, olur mu öyle şey! MHP ise, 45 ilde yok. Nasıl bir iş bu? AK Parti kurulduğu günden bugüne dek 81 ilde teşkilatlanan ve bunların tamamına yakınınında milletvekili olan tek siyasi harekettir. Çünkü, AK Parti’yi bu ülkeye sadece bölge gözüyle bakmadı, bölgeselcilik yapmadı. Onun için her zaman biraz daha büyüdü. 13 senedir bu ülke büyüyor ama, bu ülkenin büyümesini istemeyenler var. Hem bu ülke de hem dışarıda. Bu seçim, büyümenin devam edip, etmemesi açısından verilebilecek en önemli karar seçimi…Ben inanıyorum ki bu kez hem Türkiye’de hem İstanbul’da hem de Beykoz’da çok daha güçlü çıkacağız” dedi.

CHP'nin 33, MHP'nin 45 ilde milletvekili adayı yok!
Bizi Takip Edin