Çiğdem Mahallesi'ne karış karış anında hizmet

Beykoz Belediyesi'nin mahallelerde yürüttüğü “Anında Hizmet” programı bu seferde Çiğdem Mahallesi'nde uygulandı.

Beykoz Belediyesi'nin mahallelerde yürüttüğü “Anında Hizmet” programı bu seferde Çiğdem Mahallesi'nde uygulandı. Anında Hizmet çalışmasını

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin mahallelerde yürüttüğü “Anında Hizmet” programı bu seferde Çiğdem Mahallesi’nde uygulandı.

Beykoz Belediyesi’nin mahallelerde yürüttüğü “Anında Hizmet” programı bu seferde Çiğdem Mahallesi’nde uygulandı. Anında Hizmet çalışmasını yöneten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek mahalleyi karış karış dolaşarak vatandaşlarla kucaklaştı ve çalışmaları yerinde inceledi. 

Beykoz Belediyesi ekipleri pek çok farklı kalemde hizmeti gerçekleştirmek için Çiğdem Mahallesi’nde bir araya geldi. Ekipler mahallede gün boyu yol bakımından asfaltlamaya, istinat duvarı ve merdiven yapımından alt yapıya, temizlikten sağlığa kadar pek çok hizmeti tamamladı.

Başkan Yücel Çelikbilek çalışmalara başlamadan önce hareket noktası olan belediye garajında işçilerle bir araya gelerek hizmet haritasını gözden geçirdi ve çalışanlara kolay gelsin dileklerini iletti.

Ücretsiz Sağlık Hizmeti

Başkan Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve Soğuksu ve Çiğdem mahallerinin muhtarıyla birlikte ilk olarak sağlık taramasının yapıldığı Çiğdem Merkez Cami’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri burada ücretsiz olarak gün boyu tansiyon, göz taraması, işitme testi, kemik yoğunluğu, açlık kan şekeri ve kolesterol gibi kontroller gerçekleştirdi. 

Cadde ve Sokakların Bakımı Yapıldı

Başkan Çelikbilek, Katırcı Caddesinde parke yapımı ve onarımı, Defne çıkmazında atık su hattı, Caferağa ve Arıcılar sokakta merdiven yapımı ve kısmi asfalta kaplama, Karagözsırtı caddesinde duvar yapımı, çeşitli merdivenlerin andazit kaplama ve küpeşte yapımlarını ise yerinde inceledi.

Yol boyunca karşılaştığı vatandaşlarla çalışmalarla ilgili sohbet eden, görüş ve önerilerini alan  Başkan Çelikbilek mahalle sakinlerine çiçek, çocuklara da oyuncak dağıttı. Bir tekstil atölyesine de uğrayan Başkan Çelikbilek hanımlara kolay gelsin dileklerin iletti.  

Mahalleye park bahçeler hizmeti de götüren Anında Hizmet ekipleri bir hafta boyunca arazideki çalışmalarına devam edecek.

Çiğdem Mahallesi'ne karış karış anında hizmet
Bizi Takip Edin