Çocuklar istedi Başkan Murat Aydın yaptı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Paşamandıra ziyaretinde karşılaştığı Ömer Asaf ve arkadaşlarının park hayallerini gerçekleştirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Paşamandıra ziyaretinde karşılaştığı Ömer Asaf ve arkadaşlarının park hayallerini gerçekleştirdi.  

https://www.youtube.com/watch?v=Y-NxHuQ0_W4***

Göreve geldiği ilk andan itibaren vatandaşların taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun projeler geliştiren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, bu projelere bir yenisini daha ekledi.

PROJE ÖMER ASAF’DAN YAPIMI MURAT AYDIN’DAN

Temmuz ayında Paşamandıra’yı ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı.Başkan Murat Aydın’ı gören Ömer Asaf ise kendisi ve arkadaşları için oyunlar oynayabileceği bir park yapılmasını istedi.

Çocuklarla keyifli sohbet ederek isteklerini dinleyen Murat Aydın, miniklerin park talebini geri çevirmedi ve gereken talimatı vererek bölgede çalışmaları başlattı.

“HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BURADAYIZ”

Çocuklara yönelik hizmetleri geliştirerek sosyal imkânlarını arttıracak yatırımlar yapan Belediye Başkanı Murat Aydın, Ömer Asaf ve arkadaşları tarafından kendisinden istenilen talebi yerine getirdi ve oyun parkını çocukların hizmetine sundu.

Artık daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda zaman geçirmeye başlayan çocukların mutluluğu kameralara yansıdı. Ömer Asaf, Başkan Murat Aydın’a videolu mesaj yoluyla teşekkürlerini iletmeyi unutmadı.

Başkan Murat Aydın, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile şunları aktardı;

“Ömer Asaf ile 17 Temmuz’da tatlı bir talep vesilesiyle tanıştık! Arkadaşlarıyla birlikte evlerine daha yakın bir parka ihtiyaçları vardı. Hızla harekete geçtik; plan, proje Asaf’tan, yapımı bizden böyle bir park ortaya çıktı. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için buradayız.”

Çocuklar istedi Başkan Murat Aydın yaptı
Bizi Takip Edin