Çocukların ilk oruç hediyesi AK Parti Beykoz’dan

AK Parti Beykoz Kadın Kolları, bu yıl ilk defa oruç tutan çocukları “Mutluluk Kolisi” ile sevindirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Kadın Kolları, bu yıl ilk defa oruç tutan çocukları “Mutluluk Kolisi” ile sevindirdi.

Ramazan geleneğini yaşatmak ve çocukları oruca teşvik etmek amacıyla bu yıl da ilk kez oruç tutan çocuklar AK Parti Beykoz Kadın Kolları’nın hazırladığı “Mutluluk Kolisi” hediyelerine kavuştu.

İlk orucun hediyesi olan “Mutluluk Kolisi”, Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve yönetim kurulu üyeleri tarafından özenle hazırlandı.

200 MİNİK MUTLULUK KOLİSİ İLE BULUŞTURULDU 

Hazırlanan hediyeler, geleceğimiz emaneti olan çocuklara güzel bir anı oluşturmak için AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından çocuklara teslim edildi.

200 minik için hazırlanan hediye kutularının içerisindeki şeker, çorap ve çeşitli abur cuburlar ilk oruçlarını tutan çocuklar ile buluşturuldu.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf bu etkinlik ile dileklerinin gerçekleştiğini belirterek, “Bu yıl Ramazan’ın heyecanını çocuklarımızla da paylaşmak istedik ve ilk defa oruç tutan 200 yavrumuza hazırladığımız “Mutluluk Kolilerini” götürdük. Mutlulukları görülmeye değerdi. Bu heyecanı bizlerle paylaşan başkanlarıma çok teşekkürler.” dedi.

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ise, “Mübarek Ramazan'ın manevi atmosferini teneffüs eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olduk. Kadın Kollarımız tarafından ilk defa oruç tutan yavrularımız için hazırlanan “Mutluluk Kolisi” ile bu mübarek neşeyi birlikte paylaştık. Rabbim kabul etsin.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Çocukların ilk oruç hediyesi AK Parti Beykoz’dan
Bizi Takip Edin