Çubuklu Spor Kulübü, yeniden Coşkun Tosun'a emanet!

Çubuklu Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini belirledi.

Çubuklu Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini belirledi. Toplantı, 1 dakikalık…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çubuklu Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini belirledi.

Çubuklu Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini belirledi. Toplantı, 1 dakikalık saygı duruşunun sonrasında okunan İstiklal Marşı ile başladı. Toplantının divan başkanlığı Asım Özdemir’e verilirken katip üyeliği ise Mustafa Kaya ve Erol Kayacı arasında paylaştırıldı. Alparslan Erdin tarafından okunan faaliyet raporu, mali rapor ve denetim kurulu raporu kulüp üyelerine oylamaya sunularak oy birliği ile kabul edildi.

Tosun: Çubuklu Spor Kulübü, Türkiye’nin önemli kulüplerinde biri haline geldi!

Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, 10 yıldan beri bu kulübün başkanlığını yaptığını belirtti. Yönetim kurulu üyeleri ile beraber büyük bir fedakarlıkla çalışmalar yürüttüklerinin bilgini de veren Tosun: “Çubuklu Spor Kulübü sadece Beykoz’un değil, İstanbul’un hatta Türkiye’nin önemli kulüplerinden biri haline geldi. Kulübümüz, özellikle alt yapılarla yetiştirici kulüp olarak şu an İstanbul’da konuşulmaktadır. Öyle başarı yakaladık ki, bu sene 4 tane takım namağlup şampiyon oldu. Bizim amacımız, çocuklarımızın boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamak. Sadece parası olan spor yapacak diye bir şey yok, burası bütün topluma aittir” dedi. Tosun, kulüp için daha yapacakları çok şeyin olduğunu da söylemeden geçemedi. Aslında bu yıl görev yapmak istemediğini de ifade eden Tosun, arkadaşlarının ısrarı sonucu son dönem olarak görev alacağını açıkladı.

BİSK Başkanı Asım Özdemir, Coşkun Tosun’un çoğulcu katılımla kulübü yönetmesinden ötürü teşekkürlerini belirtirken bu davranışının tüm kulüpler tarafından örnek alınmasını istedi.

Kulübün kurucu üyelerinden olan Mustafa Türkmen de söz hakkı olarak kulübün attığı başarılar sonucu ortaya çıkan tablodan gurur duyduğunu ifade ederek, kulüp için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Çubuklu Spor Kulübünün yıllardır başkanlığını yapan Coşun Tosun yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Çubuklu Spor Kulübü Yönetim Kurulu Listesi Asil Üyeler:

Coşun Tosun

Mustafa Türkyaşar

Süleyman İnan

Levent Gürsoy

Alparslan Erdin

Mahmut Akyol

Şenel Ustabaşı

Yalçın Kayaözdemir

Özal Odabaşı

Yusuf Kabaoğlu

Çubuklu Spor Kulübü Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:

Nazım Kahveci

Ekrem Özçelik

Erol Kayacı

Yusuf Öndün

Türker Yılmaz

İrfan Sandıkçı

Fikret Gonca

Çubuklu Spor Kulübü, yeniden Coşkun Tosun'a emanet!
Bizi Takip Edin