Cumhurbaşkanı Erdoğan alışverişi Beykoz'dan yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz'daki ziyaretleri sırasında bir şarküteriye girerek alışveriş yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz'daki ziyaretleri sırasında bir şarküteriye girerek alışveriş yaptı. Erdoğan, aldığı ürünlerin parasını vermek istediği sıra

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz’daki ziyaretleri sırasında bir şarküteriye girerek alışveriş yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz’daki ziyaretleri sırasında bir şarküteriye girerek alışveriş yaptı. Erdoğan, aldığı ürünlerin parasını vermek istediği sırada şarküteri sahibiyle arasında geçen diyalog gülüşmelere neden oldu.

‘Sana bakmaya kıyamıyorum’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gün içerisinde Beykoz’da ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler sırasında Beykozlular, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı coşkuyla karşıladı. Cumhurbaşkanını karşısında gören vatandaşlar cep telefonunu eline alarak fotoğraf çekmek için adeta birbiriyle yarıştı. Ziyaretler sırasında Beykoz Merkez’de bir şarküteriye giren Erdoğan, çalışanlarla sohbet edip alışveriş yaptı. Cumhurbaşkanını Erdoğan, daha sonra aldığı ürünlerin parasını vermek istedi. Şarküteri sahibi ise cüzdanını eline alan Erdoğan’a ikramda bulunmak istediğini söyleyip parayı almak istemedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan sonrasında ise “Beni kırma al parayı” deyince şarküteri sahibi “Ben seni nasıl kırarım, bakmaya kıyamıyorum” demesi gülüşmelere neden oldu.

Küçüksu Çayırı’nda incelemelerde bulundu

Beykoz Merkez’de gerçekleştirilen ziyaret sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, sahil yolunu kullanarak Anadolu Hisarı’na geldi. Burada İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından karşılanan Erdoğan, Küçüksu Çayırı’nda da incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan alışverişi Beykoz'dan yaptı
Bizi Takip Edin