Cumhuriyet'in 90. yılı coşkuyla kutlandı

Cumhuriyet Bayramı'nın 90.ncı yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da coşkuyla kutlandı.

Cumhuriyet Bayramı'nın 90.ncı yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da coşkuyla kutlandı. İlk olarak Beykoz Belediye Meydanı’nda…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Bayramı’nın 90.ncı yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da coşkuyla kutlandı.

Cumhuriyet Bayramı’nın 90.ncı yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da coşkuyla kutlandı. İlk olarak Beykoz Belediye Meydanı’nda düzenlenen Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreniyle başlayan Cumhuriyet Bayramı programları, Beykoz Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen resepsiyonla devam etti. Ardından Beykoz Çayırı’nda buluşan Beykozlular, öğrenci ve öğretmenler tarafından hazırlanan programı izlediler.

Programa Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Bayraktar, Boğaz Komutanı Tuğamiral Ercüment Tatlıoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Öğrencilerin şiirleri ve gösterileriyle başlayan programda ilçemizde düzenlenen Cumhuriyet Koşusu’nda çeşitli dereceler alan öğrencilere ödüllerini Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Boğaz Komutanı Tuğamiral Ercüment Tatlıoğlu ve Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Bayraktar takdim etti.

Etkinliğin sonunda okulları temsilen katılan öğrenciler tören yürüyüşü yaparken, Beykoz Belediyesi tarafından öğrencilere çikolata ikram edildi. 

Cumhuriyet'in 90. yılı coşkuyla kutlandı
Bizi Takip Edin