Deniz: Belediye Başkanına hiçbir hakaretim yoktur

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Beykoz'da bulunan bir yerel gazete de çıkan haberle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Beykoz da bulunan bir yerel gazete de çıkan haberle ilgili olarak basın…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Beykoz’da bulunan bir yerel gazete de çıkan haberle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Beykoz da bulunan bir yerel gazete de çıkan haberle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. Küfür iddialarını yalanlayan Kulüp Başkanı Adem Deniz; “Belediye Başkanına benim hiçbir hakaretim yoktur” dedi.

Anadoluhisarı Spor Kulübüne katkı sağlamak adına düzenlemiş oldukları tekne gezisi organizasyonu öncesinde, Kulüp Başkanı Adem Deniz ve Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği (BİSK) Başkanı Abdullah Yümsel’in arasında geçen konuşma hakkında çıkan haberle ilgili olarak yapılan toplantıda; Adem Deniz, kulüp olarak sportif başarı dışında hiçbir amaçlarının olmadığını belirterek sözlerine başladı.

Kendilerini dinlemeden bu durumu çarpıtarak haber yapanların Anadoluhisar Kulübü’nün gelişmesini istemeyenler olduğunu söyleyen Deniz; “Biz kendi işimizi kendimiz yaparız. Kimseyle bizim işimiz olmaz. Ama Belediye Başkanına bizi neden kötü göstermek istiyorlar oda ayrı bir mevzu. Biz siyasi parti değiliz. Bizim bir tek görüşümüz var. Anadoluhisarı’nda spor yaptırmayı, çevreye yayılmayı ve gelecek nesillere faydalı olmayı istiyoruz. Kulübün yönetimini alalı daha bir sene olmadı. İlk geldiğimizde 15 tane sporcu bir tane malzemecimiz vardı. Bugün 150 tane sporcumuz, 9 tane antrenörümüz, kulüp müdürümüz ve basın sözcümüz var. Biz başka bir şeyle uğraşmıyoruz. Biz sporla, sporcu yetiştirmekle uğraşıyoruz” şeklinde konuştu.

Herkesin olduğu kadar bizimde Belediye Başkanımız!

Davet etmemelerine rağmen kulübün yönetim kurulu üyelerinden Gökhan Taneri Vural tarafından buyur edilen BİSK Başkanı Abdullah Yümsel’in aniden olayı geliştirdiğini aktaran Adem Deniz, söylenen kötü bir şeyin olmadığını ve kendilerinin de Belediye Başkanı ile alıp veremedikleri hiçbir şeyin olmadığını ifade etti. Tek isteğinin yıkılmış olan kulüp binaları için yer tesis etmek olduğunu söyleyen Başkan Deniz; “Belediye Başkanımıza başından beri bu isteğimizi dile getiriyoruz. Bu isteğimizin altında da arkadaşlar başka şeyler arıyorlarsa, buyursunlar arasınlar. Bizim bir tek amacımız var, Hisar Kulübü’nü daha ileriye götürmek, daha emin ellere teslim etmek. Bu arada da tesislerini yapıp ebedileştirmek istiyoruz. Çünkü bu kulüp 102 yıllık bir kulüptür. Çünkü bu kulüp atalarımızdan bize kalan bir kulüptür. Biz Belediye Başkanıyla beşeri ilişkilere gireriz. Ama kardeşimiz ne yazık ki, ‘Belediye Başkanı size randevu vermiyor’ dedi. Ben de dedim ki, ‘niye randevu vermesin bize, o herkesin olduğu kadar bizim de Başkanımız niye bize randevu vermesin’. Büyüklük taslamaya başladı. Ben araya giriyorum, randevu almaya çalışıyorum. Biz de dedik ki, ‘Senin araya girmene gerek yok. Biz aracı kullanmıyoruz. Biz gider kendisinden randevu isteriz, verir vermez, o kendisinin tasarrufu’. Belli oldu ki, akşam bir yerlere çomak sokmak için gelmiş. Sonra kendisi ‘ben giderim’ deyince bende ‘git kardeşim güle güle’ dedim” şeklinde açıklamasını sürdürdü.

Beykoz’un en sorunsuz kulüplerinden birisi burası!

Bu ilçenin en sorunsuz kulüplerinden birinin Anadoluhisarı Kulübü olduğunu belirten Adem Deniz; ”Biz Belediye Başkanına ikide bir gidip de para istemiyoruz, eşofman istemiyoruz, forma istemiyoruz. Belediye Başkanı çağırdığı zaman icabet ediyoruz. Biz kulüp olarak bunları istemediğimiz gibi geldiğimiz nokta da belli. Şu an da 20 sporcumuz Çanakkale’de yarışıyor. Futbol takımımız lider durumda. Basketbolcularımız pırıl pırıl. Voleybolcularımızı, basketbolcularımızı gelin idman yaparlarken salonda görün. Anadoluhisarı’nda çocuklar artık yeşil, sarı forma ile dolaşmaya başladı. Bizim zamanımızda olan sevgiyi tekrar aşılamak için mücadele ediyoruz. Bunu da başarıyoruz. Belediye Başkanı bizimde belediye başkanımızdır. Siyasi görüşü ne olursa olsun bizi bağlamıyor. Bizim bir tek görüşümüz var, o da Anadoluhisarı’dır” dedi. Anadoluhisarı kulübü olarak bilgi ile gücü birleştirdiklerini dile getiren Adem Deniz; yönetim kurulu ile Marmara Üniversitesi rektörünü ziyaret ettiklerini ve çok iyi karşılandıklarını, üniversite ile akit yapacaklarını ve hukuki bir sakınca olmadığı taktirde kulüp ile spor akademisinin birleşeceğini söyledi. Ayrıca kendilerinin 5 branşı olduğunu ifade eden Deniz, spor akademisinin bazı branşlarda kulüp adına mücadele edeceğini, böylece branş sayısının 15’e çıkacağını belirtti.

Kimse bizimle Belediye Başkanının arasına girmeye çalışmasın!

Beykoz’da bu kadar branşı olan başka kulüp olmadığının altını çizen Başkan Deniz; “Bu kadar branşta mücadele edenler varsa, tescil edip getirsinler. Anadoluhisarı bunu bugün yapmıyor. Tarihinde var bu. Anadoluhisarı amatör kulüpler içinde bu kadar çok branşta mücadele etmiştir. Bizi kimse tuzağına düşüremez. Siyasilerle işimiz olmaz. Belediye Başkanı da Başkanımızdır. Ne zaman emrederlerse gideriz. Ne zaman isterlerse de onlarla oturur konuşuruz. Kimse, bizimle Belediye Başkanının arasına girmeye çalışmasın. Biz kendi işimizi kendimiz görürüz. Biz eğer randevu talep ediyorsak yönetim olarak talep ederiz. Bizim müdürümüz var, yazar makama dilekçesini. Varsa öyle bir dilekçe ve randevu vermedilerse ben kabul ediyorum. Biz belediye başkanımıza gitmek istiyoruz. 12.500 TL yardımda bulundular. BİSK teşekkür etmek için gitti. Ben gitmedim. Ben yönetimimle beraber teşekkür etmeye gidecektim. Arkadaşlarımız bu ziyaret için hazırlık yapıyorlar. Randevu isteyeceğiz” dedi.

Belediye Başkanına dair kullanmış olduğunuz bir hakaret var mı? sorusu üzerine ise Adem Deniz; “Belediye Başkanına benim hiçbir hakaretim yok” şeklinde cevap verdi. 

Deniz: Belediye Başkanına hiçbir hakaretim yoktur
Bizi Takip Edin