Deredeki cipin sırrı hala çözülemedi!

Beykoz Çavuşbaşı'nda bir derede ağır hasarlı olarak bulunan lüks cipin üzerindeki sır perdesi hala çözülemedi.

İşadamı Ümit Sezer'e kayıtlı olduğu öğrenilen cipin dereye nasıl terk edildiği anlaşılamadı. Tuzla Tersaneler Bölgesi'ndeki…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çavuşbaşı’nda bir derede ağır hasarlı olarak bulunan lüks cipin üzerindeki sır perdesi hala çözülemedi.

İşadamı Ümit Sezer’e kayıtlı olduğu öğrenilen cipin dereye nasıl terk edildiği anlaşılamadı. Tuzla Tersaneler Bölgesi’ndeki bir şirkette yöneticilik yaptığı öğrenilen Sezer’in cipi, daha önce de haber konusu olmuştu.

Dün de aynı cip Çavuşbaşı, Yavuz Selim Mahallesi, Karanlık Dere de vatandaşlar tarafından bulunmuştu. Dereye ağır hasarlı olarak terk edilen 34 TY 0998 plakalı cip polis tarafından çıkartılarak otoparka çekildi

Cipin nereden çalındığı ve dereye nasıl geldiği tam olarak belirlenemedi. Ağır hasarlı olan cipin içinde ve çevresinde yapılan incelemelerde ise ilginç bulgulara rastlandı. Lastikleri yerinden kopan ve adeta hurdaya dönen cipin hava yastıklarının açılmadığı görüldü.

Olay yerinde Ümit Sezer adına bir kimlik, 3 adet laptop ile otomobil anahtarı bulundu. Yaklaşık 200 bin lira değerinde olan cipin çalınmış olabileceği belirtildi. Ancak aradan geçen süreye rağmen kimsenin polise müracaatta bulunmadığı öğrenildi. Polisin incelmeleri devam ediyor.

Kaynak: CİHAN

Deredeki cipin sırrı hala çözülemedi!
Bizi Takip Edin