Dernekler Birliği'nde KAS-DER dönemi başladı

Beykoz'da faaliyet gösteren 16 yöre derneğinin üye olduğu Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliğinde nöbet değişimi yapıldı.

Her ayın ilk Salı günü toplanan Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, Aralık…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da faaliyet gösteren 16 yöre derneğinin üye olduğu Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliğinde nöbet değişimi yapıldı.

Her ayın ilk Salı günü toplanan Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, Aralık ayı olağan toplantısında 2014 yılında görev yapacak Yürütme Kurulu üyelerinin seçimini gerçekleştirdi.

Beykoz’da faaliyet gösteren 16 yöre derneğinin üye olduğu Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliğinde nöbet değişimi yapıldı. Beykoz Erzurumlular Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Aralık ayı olağan toplantısında 2014 yılında görev yapacak Dönem Başkan Yardımcı ve Sekreterya seçimi yapıldı.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği’nin kendi içinde hazırladığı tüzük doğrultusunda 2013 Dönem Başkan Yardımcısı olan KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık sıra gereği Dönem Başkanı olurken, 16 yöre Dernek Başkanı arasında yapılan seçimlerle Dönem Başkan Yardımcılığına Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz, Dönem Sekreterliği’ne ise Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker seçildi.

Böylelikle 2014 Dönem Başkan Yardımcılığı’na seçilen Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz 2015 Dönem Başkanı olacak.

Yapılan seçimlerin ardından 2013 Dönem Başkanı Hasan Karakaya devir teslim töreni öncesinde yapmış olduğu kısa konuşmasında “Birlikte güzel bir dönem yaşadık ve Dernekler Birliği her geçen dönem çıtasını yükselterek yoluna devam ediyor. Yeni dönemde görev yapacak Derneklere başarılar dilerim.” diyerek görevini KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’a devretti.

Dönem Başkan Yardımcılığı görevini Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz’a teslim eden KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’da yapmış olduğu kısa konuşmada “Zor bir dönemde görevi devraldık. İnşallah 16 yöre derneğini Beykoz’da en iyi şekilde temsil ederek güzel projelere imza atacağız.” dedi.

Ayrıca 2013 Dönem Sekreteri Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Ayduğan’da evraklar ile birlikte görevini Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker’e teslim etti.

Toplantıya katılan Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği’ne üye dernekler;

BATUMLULAR DERNEĞİ

BEYKOZLU GİRESUNLULAR DERNEĞİ

BEYKOZ SAMSUNLULAR DERNEĞİ

BEYKOZ SİVASLILAR DERNEĞİ

ARTVİNLİLER KÜLTÜR VE YARD.DERNEĞİ

BEYKOZ GÜMÜŞHANELİLER YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA DERNEĞİ

BEYKOZLU ORDU MESUDİYELİLER DERNEĞİ

SİNOP İLİ VE İLÇELERİ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

TOKATLILAR DAYANIŞMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ

ÇANKIRI DERNEĞİ

BEYKOZ BAYBURTLULAR DERNEĞİ

BEYKOZLU ERZURUMLULAR DERNEĞİ

KAS-DER BEYKOZ ŞUBESİ

BEYKOZLU DOĞU KARADENİZLİLER DERNEĞİ

KARS ARDAHAN IĞDIR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

BEYKOZ RİZELİLER DERNEĞİ

Dernekler Birliği'nde KAS-DER dönemi başladı
Bizi Takip Edin