Dönerin yeni adresi: Beykoz Dönercisi

Beykoz Dönercisi; dönerde lezzetiyle, kalitesiyle ve adıyla markalaşmaya aday mekanlardan…

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde Onçeşmeler karşısındaki tarihi Subaşı Yalısı'nın restore edilerek, şık ve modern bir tasarıma kavuşturularak açılan Beykoz Döne

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Dönercisi; dönerde lezzetiyle, kalitesiyle ve adıyla markalaşmaya aday mekanlardan…

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde Onçeşmeler karşısındaki tarihi Subaşı Yalısı’nın restore edilerek, şık ve modern bir tasarıma kavuşturularak açılan Beykoz Dönercisi, şimdiden adını ‘Beykoz’da dönerin adresi’ olarak bahsettirmeye başladı.

Hizmet sektöründe yeni olmayan işletmenin sahibi Murat Güldiken, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet vermeyi kendilerine ilke edindiklerini ifade ediyor ve ekliyor: “İlerleyen zamanlarda ‘Beykoz’ ismi ile diğer il ve ilçelerde marka olmak gibi bir vizyon ölçeğimiz var”.

Ünlü dizi aktörlerinin de dönerde tercihi haline gelmiş olan Beykoz Dönercisi’nin menüsü de cep yakmayan türden…

Çalışanların güler yüzlü olması, hijyene önem verilmesi de mekanın tercih edilme sebeplerinden bir kaç tanesi. Aynı zamanda ücretsiz otopark hizmeti ile de müşteriler nezninde kalitesini artırıyor.

Mekanın bazı duvarlarında, Beykozlu olarak hafızalarda yerini alan Yeşilçam’ın ünlü aktörü Sadri Alışık ve Türk Edebiyatının unutulmaz şairlerinden biri olan Orhan Veli Kanık’ın fotoğrafları yer alıyor, bu da mekana ayrı bir Beykoz havası katıyor…

İş ortağı Yasin Tozlu ile beraber mekanı işlettiklerini, sadece döner üzerine hizmet vermeyi ve marka olmayı amaçladıklarını aktaran Murat Güldiken, dönerin yanı sıra Susurluk ayranı ve Hatay künefesinin de lezzetinin Beykoz Dönercisi’nde farklı olduğunu söylüyor.

0216 323 0 111 telefon numarasından evlere, iş yerlerine paket hizmeti de sağlayan Beykoz Dönercisi, Beykozluları Beykoz Merkez MahallesiKaraburun Kelle İbrahim Caddesi No: 2 Subaşı Yalısı’na eşsiz döner lezzetini tatmaya davet ediyor…

Beykoz Dönercisi’nin sosyal medya adresleri ise; facebook.com/BeykozDonercisi ve twitter.com/beykozdonercisi uzantısından kolaylıkla mekanı görebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Dönerin yeni adresi: Beykoz Dönercisi
Bizi Takip Edin