Eczacı Necati ve Dilek AK çifti kızlarını evlendirdi

Beykoz Belediyesi 5. ve 6. dönem meclis üyesi ve Başkan Vekili Necati AK ile Eczacı Dilek AK çifti kızlarını evlendirdi.

Çeşitli dönemlerde AK Parti Beykoz ilçe yöneticiliği yapan, 5. ve 6….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi 5. ve 6. dönem meclis üyesi ve Başkan Vekili Necati AK ile Eczacı Dilek AK çifti kızlarını evlendirdi.

Çeşitli dönemlerde AK Parti Beykoz ilçe yöneticiliği yapan, 5. ve 6. Dönem Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi ve Meclis Başkan Vekili Necati Ak ile Eczacı Dilek AK çifti kızlarını evlendirdi.

Eczacı Necati ve Dilek Ak çifti, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapan kızı Gamze’yi yine aynı hastanede görev yapan Fatih Mehmet Akbaş ile evlendirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in Umre ziyaretinde olması nedeniyle katılamadığı Nikâh Töreni’nde nikâhı Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu kıydı.

Beykoz Belediyesi’nin avlusunda gerçekleştirilen nikah merasiminin şahitliklerini AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç ve Salim Öztürk ile Dr. Coşkun Ak yaptı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu nikah merasimine geçmeden önce dinimizde nikahın sünneti ile ilgili kısa bir konuşma yaptı.  Damat Fatih Mehmet Akbaş’ın Kastamonu’lu olmasına rağmen yinede kız tarafı olduğunu da vurgulayan Kaşıtoğlu çiftlere hayırlı, huzurlu ve sağlıklı bir yuva dileklerinde bulundu.

Nikah merasimi sonrası imzalar atıldıktan sonra şahitler kısa birer konuşma yaparak gelin ve damada mutluluk dileklerini iletip AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer tarafından çifte Nikah Cüzdanı teslim edildi.

Eczacı Necati ve Dilek AK çifti kızlarını evlendirdi
Bizi Takip Edin