Elif Sigorta Beykoz'da hizmete açıldı!

CHP'nin tanındık yüzlerinden Elif Çelik'in adını taşıyan ‘Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri' Beykoz'da faaliyete başladı.

CHP'nin tanındık yüzlerinden Elif Çelik, kendi adını taşıyan ‘Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri' ile Beykoz'da hizmete başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’nin tanındık yüzlerinden Elif Çelik’in adını taşıyan ‘Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri’ Beykoz’da faaliyete başladı.

CHP’nin tanındık yüzlerinden Elif Çelik, kendi adını taşıyan ‘Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri’ ile Beykoz’da hizmete başladı.

Beykoz Merkez Mahallesi’nde açılan Elif Sigorta; kasko, trafik sigortası, dask, yangın, iş yeri ve nakliye sigortası kapsamında Beykozluya hizmet verecek.

Elif Çelik’in acenta sahibi olduğu açılışa, bir çok CHP’li parti üyesi katılırken; , CHP eski ilçe başkanları Bahadır Yavuz ve İsmet Gonca, CHP Belediye Meclis Üyeleri Aydın Düzgün ve Kerem Ersin, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Soylu, CHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım, CHP Gençlik Kolları Başkanı Yakup Çelik, İncirköy Spor Kulübü Başkanı ve Meclis Üyesi Mahir Taştan, CHP Milletvekili Aday Adayı Füsun Sökmez ile Hasan Özyurt ve yakın aile dostları da açılışta Elif Çelik’i yalnız bırakmadı.

Beykoz Güncel Haber’e özel duygularını aktaran Elif Çelik; “Çok mutlu bir gün benim için… Başta ailem olmak üzere bütün sevdiklerim, değer verdiklerim ve dostlarım benimle. Güzel ve özel bir gün yaşattıkları için herkese sonsuz teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Gün boyu süren açılışta, Elif Çelik dostlarının tebriklerini kabul etti.

Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri İletişim Bilgileri:

Merkez Mah. Mehmet Yavuz Cad. No:54/A Beykoz- İstanbul

Tel: 0 216 323 60 07

Elif Sigorta Beykoz'da hizmete açıldı!
Bizi Takip Edin