Emniyet,169.kuruluş yılını çocuklarla beraber kutladı!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının 169.kuruluş yıl dönümlerini çocuklarla birlikte kutladı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Paşabahçe Anaokulu öğrencilerini hizmet binalarında misafir etti. Türk Polis Teşkilatının 169.kuruluş yılı o

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının 169.kuruluş yıl dönümlerini çocuklarla birlikte kutladı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Paşabahçe Anaokulu öğrencilerini hizmet binalarında misafir etti. Türk Polis Teşkilatının 169.kuruluş yılı olarak kutlanan bugünün en önemli misafirleri minik öğrenciler oldu. Düzenlenen bu etkinlikte öğrencilere Toplum Destek Memurları Selçuk Küçük ve Gonca Erdem eşlik etti. Selçuk Küçük, “temel polislik bilgileri, polis ne yapar” gibi konulara değinerek çocukları bilgilendirdi. Hizmet binalarını çocuklara kat kat gezdiren ve tanıtan Küçük, eğlenceli yöntemlerle çocukların hafızasında bilgilerin yer etmesini sağladı. Çocuklar, öğretmenleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Salih Çimen’i de ziyaret ederek polis haftalarını kutladı.

Halkımızın güvenliğini korumaya var gücümüzle çalışacağız!

169 yıldır milletin huzur ve güven teminatı olan Türk Polis Teşkilatının bu önemli gününde bizde Beykoz Güncel ailesi olarak İlçe Emniyet Müdürümüz Temel Açmalı’yı ziyaret ederek, tebriklerimizi sunduk.

Açmalı, gazetemiz aracılığıyla tüm polis teşkilatının yıl dönümlerini kutladı ve sözlerine şunları ekledi: “Halkımızın güvenliği için elimizden gelen çabayı göstermeye devam ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla onları var gücümüzle koruyacağız. İki kat daha fazla çalışarak halkımızın güvenliğini korumaya çalışacağız”.

Sonrasında İlçe Emniyet Müdürü Temel Açmalı, İlçe Emniyet Müdür Yardımcıları Ahmet Tosun ve Salih Çimen ve sıralı amirlerce personeller tebrik merasimi gerçekleştirdi.

Emniyet,169.kuruluş yılını çocuklarla beraber kutladı!
Bizi Takip Edin