EMSEY HOSPITAL hizmete girdi

30.000 m2 kapalı alanıyla İstanbul Anadolu yakasının en büyük özel hastanelerinden biri olan EMSEY HOSPITAL Pendik Kurtköy’de hizmete girdi.

Tüm branşlarda SGK anlaşması ile Pendik Kurtköy'de hizmete giren EMSEY HOSPITAL'in öne…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30.000 m2 kapalı alanıyla İstanbul Anadolu yakasının en büyük özel hastanelerinden biri olan EMSEY HOSPITAL Pendik Kurtköy’de hizmete girdi.

Tüm branşlarda SGK anlaşması ile Pendik Kurtköy’de hizmete giren EMSEY HOSPITAL’in öne çıkan hizmetleri şöyle sıralanıyor;

Sektörde en son teknolojiyi kullanması, kalite politikasına sahip olması, hastaya verilen hizmetin ön planda tutulması, hasta mahremiyetinin en ince detayına kadar düşünülmesi, sahip olduğu teknoloji sayesinde operasyon çeşitliliği, tüp bebek merkezinin olması, koruyucu sağlık hizmetlerine önem vermek…

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Akıllı bina olarak tasarlanan ve iklimlendirme sistemi olan EMSEY HOSPITAL da helikopter pisti de bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı, E5 ve TEM otoyolundan ulaşım kolaylığı olan hastanenin özellikleri saymakla bitmiyor.

112 servis yatağı, 25 genel yoğun bakım, 4 Koroner yoğun bakım, 8 (KVC)  Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahi yoğun bakım, 42 yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 191 yatak kapasitesiyle geniş bir hastane olanağı sağlayarak ve akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine edilen poliklinik ağıyla da hastalara zaman kaybı olmaksızın tedavi imkânı sunuluyor.

Tüm özel sigortalarla anlaşma yapacak olması hastaneyi ayrıcalıklı kılıyor. EMSEY HOSPITAL, emsalleri arasında güler yüzlü personel kadrosuyla, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamayı hedefliyor.

RANDEVU : 444 25 99

EMSEY HOSPITAL hizmete girdi
Bizi Takip Edin