En güzel salat ve selamlar O'na ulaşacak

Kutlu Doğum Haftası'nda Serdar Tuncer, ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu ve hatip Halil Necipoğlu Beykozlularla buluşacak.

Beykoz Belediyesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen, iki dünya güneşi Hz. Muhammed (sav)'in doğumunu özel bir programla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kutlu Doğum Haftası’nda Serdar Tuncer, ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu ve hatip Halil Necipoğlu Beykozlularla buluşacak.

Beykoz Belediyesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen, iki dünya güneşi Hz. Muhammed (sav)’in doğumunu özel bir programla kutlamaya hazırlanıyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından toplumda farkındalık yaratabilmek için her sene farklı bir temayla anılan, bu seneki teması da ‘Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet‘ olarak belirlenen Kutlu Doğum Haftası, Beykoz’da çok özel bir programla kutlanacak.

18 Nisan 2014 Cuma günü saat 19:30’da R.Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde düzenlenecek program kapsamında; şair ve yazar Serdar Tuncer, ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu ve hatip Halil Necipoğlu Beykozlularla buluşacak.

Hz. Peygamber’in hatırasına hürmeten düzenlenen etkinlikte katılımcılar, Hz. Peygamberi anmanın, anlamanın, tavsiyelerini yaşamanın ve rehberliğinde bir ömür sürmenin önemini Beykozlularla paylaşacaklar.

Programda en güzel salat ve selamlar O’nun için getirilecek ve ve Kuran-ı Kerim tilaveti yapılacak.

Gönüllerin Hz. Muhammed (sav)’in sevgisiyle çarpacağı Kutlu Doğum programına tüm halkımız davetlidir.

PROGRAM:

18 Nisan 2014 Cuma

 R.Şahin Köktürk Spor Kompleksi

Saat: 19:30

En güzel salat ve selamlar O'na ulaşacak
Bizi Takip Edin