Eski futbolcular için Beykoz'a 5 yıldızlı dinlenme evi!

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen eski futbolcular için Beykoz'da yapılacak dev projeyi anlattı.

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan ile birlikte eski futbolcular için Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen eski futbolcular için Beykoz’da yapılacak dev projeyi anlattı.

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan ile birlikte eski futbolcular için Beykoz Riva’da hayalini kurdukları dev projeyi anlattı. Belli bir yaşa gelmiş, sağlık problemi yaşayan, ekonomik durumu iyi olmayan futbolcuların yaşayacağı Dinlenme Evi’nde 150 oda olacak.

‘Sanatçılar için de ayrı bir yer yapılsın’

Belli bir yaşa gelmiş, çalışamayan, sağlık problemi yaşayan ya da ekonomik olarak iyi durumda olmayan eski futbolcuların daha iyi şartlarda yaşaması adına 5 yıldızlı otel niteliğindeki Dinlenme Evi için düğmeye bastıklarının müjdesini veren Rıdvan Dilmen, projeyi şöyle anlattı: “Dinlenme Evi için Riva’da bir arsa tahsis edildi. Burada futbolcu abilerimiz için 150’ye yakın odanın olacağı bir tesis inşa edilecek. 30’a yakın odada futbolcu abilerimiz, arkadaşlarımız eşleriyle kalabilecekler. İçinde tenis kortu, yüzme havuzu, sağlık merkezi, doktorları, kütüphanesi, yeşil alanı, futbol sahası dahil sportif ve sosyal her şeyi olacak. En geç 1 yıl sonra eski sporcu abilerimiz, o popüler ve saygın kişiliklerine uygun şekilde hayatlarına devam edecekler. Bu proje FIFA’nın da ilgisini çekti. Destek verebileceklerini söylediler. Nasıl olacak? Futbol Vakfı var, orada çok ciddi bir para var, buradan finanse edilecek. Mimarı, projesi, her şeyi tamam… Çok kısa zamanda bir tesis hazırlıyoruz. Cumhurbaşkanımıza da yardımları için çok teşekkür ediyorum. Ona konuyu açtığımızda çok hoşuna gitti ve ‘Sanatçılar için de ayrı bir yer yapılsın’ dedi.”

Eski futbolcular için Beykoz'a 5 yıldızlı dinlenme evi!
Bizi Takip Edin