'EYVAH' Beykozlu ANAP'lılar iftarda buluştu!

Eski ANAP’lılar, kamuoyunda “EYVAH Grubu” olarak tanınan Anavatan Partisi'nin Beykozlu eski üyelerinin öncülüğündeki iftar davetinde bir araya geldi.

Eski ANAP’lılar, kamuoyunda “EYVAH Grubu” olarak tanınan Anav

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski ANAP’lılar, kamuoyunda “EYVAH Grubu” olarak tanınan Anavatan Partisi’nin Beykozlu eski üyelerinin öncülüğündeki iftar davetinde bir araya geldi.

Eski ANAP’lılar, kamuoyunda “EYVAH Grubu” olarak tanınan Anavatan Partisi’nin Beykozlu eski üyelerinin öncülüğündeki iftar davetinde bir araya geldi.

Kimler katıldı?

Rüzgârlıbahçe Sebat Restoran’da gerçekleşen programa, Beykoz’un ANAVATAN Partili ilk Belediye Başkanı Ali Zengin, ANAP’ın ilk İlçe Başkanı Yılmaz Tokdemir, eski ilçe Başkanı Servet Şahin, Beykoz Meclis Üyeleri BEYMEZ Dernek Başkanı Adem Öztürk, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, ANAP Beykoz ilk Kadın Kolları Başkanı Nuriye Sarıboğa, ANAP Beykoz eski Gençlik Komisyonu Başkanı Yılmaz Güzeci, Demokrat Parti İlçe Başkanı Şakir Mısırlıoğlu, CHP Beykoz Meclis Üyesi Cemal Yavuz, KAS-DER Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık, Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz, Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya, HAS Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Okumuş ve daha bir çok isim iştirak etti.

İftar davetine daha sonra ünlü tiyatro sanatçısı Zeki Alasya da katıldı.

Eski günleri bol bol yâd ettiler!

Dualarla başlayan ve saat 22: 30’a kadar devam eden iftar programında katılımcılar, birbirleriyle sohbet etme ve eski günleri yâd etme imkânı buldular.

 Servet Şahin: Bu iftar gelenekselleşti

ANAP Beykoz İlçe Teşkilatı’nın başkanlığını yapmış bulunan Servet Şahin, burada yaptığı konuşmada, EYVAH grubunca bu yıl 20.’si düzenlenen iftar davetinin geleneksel hâle geldiğini ve yıldan yıla katılımın da arttığını ifade ederek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Not: Foto desteği ve haber detayları için sayın Fırat Aydoğar’a teşekkür ederiz.
 

'EYVAH' Beykozlu ANAP'lılar iftarda buluştu!
Bizi Takip Edin