Galatasaray'dan Hanefi Dilmaç'a ziyaret

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç'ı ziyaret etti.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 GSYİAD)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç’ı ziyaret etti.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 GSYİAD)’ın başkanı İsmail Sarıkaya, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç’ı makamında ziyaret etti.

Galatasaray’ın Riva projesi hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğu sohbetin bir bölümüne Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer’de katıldı.

Beykoz Görele Mahallesi’nde ikamet eden Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediye yöneticilerini Florya Tesisleri ve Türk Telekom Arena’ya davet etti. Sarıkaya ayrıca imzalı Galatasaray formasını Dilmaç’a hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç, “Türkiye’nin gururlarından ve güzide kulüplerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü’nün yöneticisini, Beykoz’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kendileri nezaket göstererek bizleri ziyaret ettiler. Teşekkür ediyoruz. İlçemizde yatırımları ve projeleri de bulunan Galatasaray SK, tüm branşlarda profesyonel hizmetler veren ve başarıları tüm dünyaca tanınan bir takım. Kendilerine sportif çalışmalarında başarılar diliyor. Nazik ziyaretleri dolayısıyla da bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Galatasaray'dan Hanefi Dilmaç'a ziyaret
Bizi Takip Edin