Genç Ensar Beykoz’da bayrak değişimi

Genç Ensar Beykoz Şube Başkanı Resul Engin Şahin görevini teşkilat mensubu İhsan Yusuf Düzgit’e devretti.
  • 11.06.2023 00:00:00

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, gelecek eğitim öğretim yılı planlarını netleştirdi. Özellikle gençlik faaliyetlerine önem verirken yeni dönemde faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek olan Genç Ensar Beykoz, yapılanmasında da değişikliğe gitti.

Üç yıldır Genç Ensar Beykoz Şube Başkanlığını yürüten Resul Engin Şahin, görevini teşkilat mensubu İhsan Yusuf Düzgit’e devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Şahin, “Dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince varız diyerek çıktığımız bu yolda gönüller fethetmeye ve dualar almaya çalıştık. Bugüne dek planladığımız ve faaliyete geçirdiğimiz her projede önce Allah rızasını sonra da Beykoz gençliğinin İstiklâl ve istikbâlini gözettik. Bu süre zarfında derdimizle dertlenip bizleri yalnız bırakmayan kardeşlerime, kapısını çalıp tecrübelerinden istifade etmemize vesile olan hocalarımıza ve en başta bu fânîyi layık görerek vazîfeyi tevdî eden kıymetli büyüklerime teşekkürü borç bilirim. Bu bayrak değişimi ile birlikte emaneti teslim ettiğim İhsan Yusuf Düzgit Başkanıma ve ekibine muvaffakiyetler diler, tüm Beykoz’lu genç kardeşlerime de Rabbimden hayırlı bir gelecek niyaz ederim.” ifadelerini kullandı.

Görevi devralan İhsan Yusuf Düzgit ise “Arkadaşlarımızın teveccühü, büyüklerimizin takdirleriyle yüklendiğimiz sorumluluğun farkında olarak bayrağı daha da ileriye taşımak, Beykoz gençliğinin geleceği için çalışmalarımıza ivme kazandırmak boynumuzun borcudur.  Bu görevi bana layık gören Ensar Vakfı Başkanımız Sayın Bilal Habeş Açılan’a teşekkür ediyorum. Görevi teslim aldığım kıymetli ağabeyim Resul Engin Şahin’e ve ekibine emekleri için teşekkür ediyor, sürecin bizler ve tüm Beykoz gençliği için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

İlgili Haberler